Loading...

Bookmate، نگهدارنده کتاب شما

book_mate-narenji-ir.jpg

برخی افراد در هر شرایطی دوست دارند کتاب بخوانند. پشت میز کار، روی مبل اتاق نشیمن، در رختخواب و حتی شاید هنگام سالاد درست کردن در آشپزخانه! ولی به هر حال باید قبول کرد که کتاب خواندن از جمله فعالیت هایی است که انجام دادنش در بسیاری مواقع تقریباً محال است. اما با وجود تمام این توصیفات، اگر شما هم عاشق مطالعه هستید، شاید چنین وسیله ای به دردتان بخورد.

 

این طرح جالب در واقع یک نگهدارنده کتاب چند منظوره است که توسط Kwon Jieun و با نام Bookmate ارائه شده است. Bookmate همانند یک جلد برای کتاب عمل می کند و می تواند به عنوان یک پایه نگهدارنده و همچنین چوب الف نیز ایفای نقش کند. در یکی از لبه های این نگهدارنده منعطف هم یک منبع نور تعبیه شده تا در مواقع لزوم، نور لازم برای مطالعه هم تامین شود.

 

book_mate-1-narenji-ir.jpg
نظرات

 

  • با سلام
    لطفا بفرماييد كه از كجا مي تونم يك نگهدارنده كتاب بخرم؟؟؟
  • با سلام من هم یکی میخام. از کجا می تونم بخرم؟
    من دانشجوی رشته آموزش زبان انگلیسی هستم و کتاب های قطور و آفست خارجی دستای منو خسته و کوفته کردند. ( من عادت دارم همه جا بخونم) لطفا جواب....
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 202,625,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: