Loading...

تعداد کاربران بیت تورنت به صد میلیون کاربر فعال رسید!

بیت تورنت کمپانی مسئول اشتراک فایل های بیت تورنت و یوتورنت روز گذشته اعلام کرد که  صد میلیون کاربر از این نرم افزار در ماه استفاده می کنند.

علاوه بر این رکورد قابل ملاحظه، که فقط برای نرم افزار اصلی بیت تورنت و بدون درنظر گرفتن نرم افزارهای غیررسمی در بازار ثبت شده است؛ بیت تورنت چند آمار جالب دیگر را نیز اعلام کرده است.

این کمپانی اعلام کرده بیش از ۲۰ میلیون کاربر از ۲۲۰ کشور دنیا از این سرویس در روز استفاده می کنند. همچنین این نرم افزار که به ۵۲ زبان دنیا از جمله فارسی نیز ترجمه شده و بطور متوسط روزی چهارصد هزاربار دانلود می شود.

در حال حاضر تصور عمومی این است که utorrent تنها برای دانلودهای غیرقانونی استفاده می شود، اما این کمپانی تلاش می کند که با راه اندازی برنامه های رایگان و یا پخش فیلمهای قانونی این باور را تصحیح کند. با این وجود آمار صد میلیون کاربر در ماه این احتمال را تقویت می کند که بسیاری از کاربران برای دانلودهای غیر قانونی از این امکانات استفاده می کنند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 196,126,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: