Loading...

دوچرخه انعطاف پذیر با سیستم ویژه ضد سرقت

 

bendable-narenji_ir.jpg

اگر اهل دوچرخه سواری در شهر باشيد، ممکن است با مشکل ربوده شدن دوچرخه خود پس از چند لحظه توقف برای خرید مواجه شده باشید. پس خوب می توانید درک کنید که داشتن یک قفل و يراق ویژه برای حفاظت از دوچرخه چقدر اهميت دارد.

 

آقای کوين اسکات 21 ساله، با ارائه طرح دوچرخه انعطاف پذير سعی کرد تا ساده ترين راه را برای قفل کردن و حفاظت آن در برابر دزد دوچرخه در پیش گيرد. در این طرح دو ميله افقی که اسکلت بندی اصلی هر دوچرخه را می سازند، انعطاف پذير اند و می توانند به راحتی به دور میله ها و يا تیرک های موجود در امتداد خيابان ها حلقه شده و در هم قفل شوند. به نظر می رسد که دو میله افقی از چندین تکه لوله های کوچک تشکیل شده اند که با عبور کابل فلزی قوی از میان آنها، به هم می چسبند و استحکام لازم را برای استفاده از دوچرخه فراهم می آورند. هنگامی هم که بخواهید آن را ببندید، کابل را شل می کنید تا لوله ها از هم جدا شده و حالت انعطاف پذیر پیدا کنند.

 

این طرح در عين جذابیت که به نظر می رسد چندان از تکنولوژی روز بهره نبرده، راه ساده ای را به کارخانه های دوچرخه سازی نشان داده تا در زمان ساخت محصول، بيشتر به فکر حفاظت آن باشند.

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,820,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: