Loading...

بهینه سازی ویندوز موبایل ۶/۱ برای لمس با انگشتان دست

یکی دو سالیست که تولیدکنندگان پاکت پی سی و گوشی های مجهز به ویندوز موبایل برای جلب نظر خریداران تلاش کرده اند با اعمال تغییراتی بر ظاهر خشک ویندوز موبایل و کاربر پسند تر کردن آن میزان فروش خود را بالا ببرند و تقریبا در این کار موفق هم بوده اند , از موفق ترین آنها میتوان به پوسته اختصاصی شرکت HTC اشاره کرد که Touch Flo 3D نام دارد و قبل تر از آن نسخه ۲D آن .

اما خوب شاید همه از گوشی های HTC که ارزان هم نیستند نخواهند استفاده کنند ولی دوست داشته باشند با ایجاد تغییراتی بر قابلیت های لمسی گوشی خود بافزایند و از قلم مخصوص استفاده نکنند .

برای رسیدن به این هدف یکی از کاربران XDA-Developers اپلیکیشن Finger Suit را ساخته که با استفاده از آن میتوانید به هدف خود نزدیک شوید .

 

این اپلیکیشن تغییراتی را در پوسته و ظاهر به وسیله یک کنترل پنل جدید ایجاد میکند و قابلیت اسلاید کردن هم ایجاد میشود , آیکون ها در منو بزرگتر میشوند و لمس کردن و انتخاب کردن را راحت تر میکند .

FingerSuit نسخه ۱/۱۱ بتا است ! “” بنابراین جوانب احتیاط را کاملا رعایت کنید “”

برای دانلود و راهنمایی بیشتر به این لینک مراجعه کنید .

یک ویدئو هم اینجا هست که طرز کار Finger Suit را نشان میدهد .

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 190,401,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: