Loading...

برترین کاربران گوگل ریدر ایرانی

گوگل ریدر به عنوان یک فیدخوان تحت وب (آنلاین) به خوبی در بین کاربران ایرانی-فارسی زبان جا افتاده است.در ابتدای کار گودر خوانی یک فعالیت شخصی بود اما پس از اضافه شدن امکان share مطالب٬ گودرخوانی تبدیل به یک حرکت گروهی و جمعی شد.هرچند هستند کسانی که هنوز در انزوا و در گوشه ای بی سروصدا مطالب مورد علاقه خود را دنبال می کنند اما طیف وسیعی از کاربران گودر سعی می کنند مطالب جذابی که می خوانند را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. هرچقدر این اشتراک گذاری یا همان شیر یا شر یا هر چیزی که دوست دارید بنامیدش از نظر کمی و کیفی افزایش یابد برآیند نهایی ان به سود همگان خواهد بود.

به همین دلیل پیشنهاد من در این پست چیزی است در همین راستا. بسیاری از شما کاربر گوگل ریدر هستید و همچنین در قسمت "شیر شده های دوستان" خود تعدادی از دوستانتان را دنبال می کنید . پیشنهاد من این است:

            برترین افرادی که در لیست دوستان گودری خود دارید را معرفی کنید  

معیار برترین در اینجا کاملا واضح و ریاضی وار نیست بلکه شامل کسانی است که شیرشده های انها را دوست دارید و دنبال می کنید. حال ممکن است تعداد شیر شده های انها بسیار زیاد باشد یا بسیار کم. کیفیت شیرشده ها بسیار تخصصی باشد یا بسیار معمولی و پیش پا افتاده. در این مرحله صرفا آشنایی بیشتر کاربران گودر با دیگرانی است که مطالب را به اشتراک می گذارند.

۱- لطفا در مرحله اول فقط اسم اشخاص را ذکر کنید. اگر بتوانید لینک صفحه گودرهای اشتراکی انها را هم در کامنتها بیان کنید بسیار خوب است.

۲- در بین دوستانی که بعنوان شیرکننده های برتر و محبوب تر معرفی می شوند٬ کسانی که خود تمایل دارند ٬ می توانند ادرس ایمیل خود را در کامنتها ذکر کنند. مثلا کاربر الف از طرف ۴ نفر بعنوان شیرکننده محبوبشان ذکر می شود. کاربر الف در صورتی که خود تمایل دارد می تواند ادرس ایمیلش را ذکر کند تا من ان را در متن پست بگنجانم و دیگران- یعنی طبعا کسانی که هنوز با ایشان آشنا نیستند- با اضافه کردن ایشان در لیست جیتاک٬ زین پس مطالب اشتراکی او را به راحتی دنبال کنند.

۳- درست است که این لینک قصد دارد برترین ها را معرفی کند اما هرکسی هم که جزء لیست نیست می تواند صرفا با ذکر ادرس ایمیل خود در کامنتها به دیگران امکان اشنایی بیشتر را بدهد.شاید همین پست مقدمه ای شود برای محبوبیت و آشنایی بیشتر شما.

۴- برای شروع من آدرس جیمیل خود را ذکر می کنم: همه می دانیم که جیمیل فرمت ثابتی دارد ….@gmail.com .پس اگر اجازه دهید هرکس تنها ای دی خود را بدون ات جیمیل دات کام ذکر کند. مثل کاری که من انجام می دهم:

جیمیل/گوگل تاک من : mhmazidi
نظرات

 

  • سلام
    قبلا تو ریدر اگه برام کامنت میذاشتن یعنی در مورد مطلب من نظر میدادن نظر یا همون کامنت دوستام به میلم ارسال میشد حالا تازگی ها این اتفاق نمی افته باید چی کار کنم مثل سابق بشه؟
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,028,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: