Loading...

آیا گوگل موفق به شکار توییتر می شود؟!

این روز ها شایه های زیادی در سراسر محیط اینترنت پخش شده است که از خرید توییتر توسط گوگل حکایت می کند! همانطور که می دانید ، توییتر یک سرویس میکروبلاگینگ است که از زمان ورودش به دنیای وب تا به حال توانسته موفقیت های زیادی کسب کند.

گوگل و توییتر

توییتر توانست نظر اشخاص و شرکت های مختلفی را جلب کند و ابزارهای بسیاری جهت استفاده بهتر از این سرویس ارائه شدند. ضمن اینکه این سرویس باعث شد خبر هایی که شاید هیچ وقت امکان نداشت جایی دیگر آنها را خواند ، از طریق توییتر منتشر شوند و به دست عموم کاربران برسند.

ارزش توییتر در حال حاضر رقمی در حدود 250 میلیون دلار تخمین زده می شود. توییتر پیشنهاد فیس بوک جهت خریدش که مبلغ 500 میلیون دلار بود را چند ماه پیش رد کرد. با این حساب به نظر می رسد که گوگل برای شکار توییتر نیاز دارد تا با قدرتی بیشتر قدم در راه این معامله بگذارد.

اما گوگل چه فکری در سر دارد که برای رسیدن به آن باعث شده است تا به فکر خرید توییتر بیوفتد؟ اینکه توییتر یک سرویس جدید میکروبلاگینگ است و توانسته توجه کاربران زیادی را جلب کند و 10 میلیون کاربر فعال داشته باشد ، نمی تواند تنها عامل این اقدام گوگل باشد.

اگر بخواهیم دقیقتر به فعالیت توییتر و کاربرانش نگاه کنیم ، می بینیم که خبرها در توییتر بسیار سریعتر منتشر می شوند، نوشته های جنجالی بسیار زیادی از طریق توییتر به صورت یک جا پخش می شوند که گاهی باعث شده یک فرد کار و یا رابطه ای را از دست دهد و برعکس!

از لحاظ تبلیغات نیز می تواند هدف خوبی باشد تا تبلیغات متنی گوگل به توییتر راه یابد و اینکه اگر گوگل نتواند جستجو در توییتر را تبدیل به عاملی درآمدزا کند ، پس چه کسی می تواند این کار را انجام دهد؟!

در نهایت داشتن توییتر آن هم برای گوگل باعث می شود که این شرکت بسیار بزرگتر از قبل شود و بتواند سیاست هایی که گاهی خوب ، گاهی بد ، مخصوصا برای ما کاربران ایرانی ، تمام می شوند را بیشتر از پیش بسط دهد و اعمال کند.

شما چه فکر می کنید ، به نظر شما گوگل می تواند با پیشنهادی که روی میز می گذارد ، توییتر را صاحب شود؟ توییتر با گوگل موفقتر خواهد بود یا بدون گوگل؟ اینکه اینترنت در گوگل خلاصه شود ، خوب است یا بد؟!

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,336,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: