Loading...

شرکت AU Optronics کیبرد لمسی خورشیدی خود را ارائه می کند


اوایل این هفته، شرکت بزرگ Logitech مدل جدیدی از کیبردهای خود را معرفی کرد. این کیبرد که قبلا در سایت معرفی شد، K750 نام دارد که بدون سیم می باشد و از پلاستیک قابل بازیافت ساخته شده و با استفاده از انرژی خورشیدی فعالیت می کند. ممکن است مدل K750 جزء اولین ها در این گروه از محصولات باشد؛ اما مطمئنا آخرین نیست.

چهارشنبه امروز، شرکت تایوانی AU Optronics جزئیاتی درباره کیبرد جدید خورشیدی خود ارائه داد. طبق گزارش ها، صفحه کلیدهای AUO اساساً از ورق خورشیدی با ضخامت ۲٫۱ میلیمتر و همراه با حسگر لمسی ساخته شده اند. در واقع می توان گفت این محصول ترکیبی کامل از یک پنل خورشیدی و یک صفحه کلید است. سطح آن کاملا صاف و تا حدی منعکس کننده مانند پنل های خورشیدی است؛ در کل می توان گفت فقط در قالب یک طرح کلی صفحه کلید است.

مانند کیبرد K750 لاجیتک، این نسخه از صفحه کلید هم استفاده از نور طبیعی و یا مصنوعی را برای شارژ کردن وعده داده است. با این حال برخلاف مدل لاجیتک، مدل های ۱۴ اینچی لمسی AUO درون مجموعه تولید کنندگان لپتاپ تولید خواهد شد و پیش بینی می شود که به همراه لپتاپ ها ارائه می شود.

این شرکت مدل های آزمایشی از این محصول خورشیدی را در طول هفته آینده در نمایشگاه بین المللی FPD در ژاپن به نمایش عموم قرار خواهد داد.

منبع : www.TechCrunch.com
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 177,998,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: