Loading...

استایلز , گالری از برترین طرح های وب فارسی

مسلما دوستانی که در امر طراحی سایت مشغول هستند با سایت هایی که CSS ها و طرح های گوناگون به کاربران خود ارائه می دهند آشنا هستند. سایتی که در این پست خدمتتان معرفی خواهیم کرد , یک سایت فارسی و ایرانی در این زمینه است . سایت استایلز مجموعه ی از برترین طرح های وب فارسی است که طرح های وب سایت های فارسی زبان و ایرانی را که از لحاظ طراحی در سطح بالایی قرار دارند را جمع آوری می کند , اینگونه سایتها که اصطلاحا CSS Gallery نامیده می شوند سایت هایی را که از لحاظ گرافیک وب و هم چنین رعایت استانداردهای وب در سطح قابل قبولی هستند معرفی می نماید , هدف استایلز کمک به بهبود طراحی وب سایت های فارسی زبان می باشد.

در سایت استایلز سایتها از دید نوع فعالیت و هم چنین رنگ بندی وب سایت ها دسته بندی میگردند. این سایت در ابتدا و در فاز اول حدودا ۳ ماه پیش کار خود را آغاز و در فاز دوم هفته پیش , با طرحی جدید به کار خود ادامه داد . استایلز و طرح های موجود در آن می تواند یک الگوی مناسب برای طراحان و دوست داران طراحی باشد و یک حرکت نوین در وب فارسی است . به شخصه برای مدیران این سایت , دوستان عزیزم ,آقایان پرهام باغستانی و نیما عربی عزیز آرزوی موفقیت دارم. برای ورود به استایلز می توانید اینجا را کلیک کنید .
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,004,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: