Loading...

Asciimo؛ ایجاد متن اسکی هنری آنلاین

ایجاد نوشته ای هنری به شکل کد های اسکی (ASCII) چیز جدیدی نیست ، اما انجام  فقط چند کلمه یک عبارت کوتاه هم در حدود یک ساعتی زمان می برد. Asciimo    روش مرسوم این کار را با تبدیل مستقیم متن دلخواه شما به هنر اسکی بسیار زیبا متحول کرده است. با استفاده از جاوا اسکریپت ، این ابزار همزمان با تیپ هر حرف در محیط برنامه آن را به شکل هنری اسکی تبدیل کرده  در ضمن به شما اجازه می دهد تا حتی از میان انواع فونت ها، فونت دلخواه خود را انتخاب کنید.

با برخورداری از بیش از ۵۰ فونت موجود ، شما می توانید انتخاب کنید که نوشته  خود را به انواع جلوه های هنری مانند ۳ بعدی ، باینری ، در مبنای هشت ،جلوه ویژه فیلم جنگ های ستاره ای(Starwars )، مستطیلی، Pebbles ، گرد ، SerifCap ، مستقیم ، پرچم آمریکا یا هر سبک خوب دیگر در آورید Asciimo. در مرورگر شما اجرا می شود بنابراین نیاز به نصب هیچ اسکریپتی  در مرورگر  یا ثبت نام برای ایجاد  حساب نیست.

پس از ایجاد جلوه هنری موردنظر ، شما به راحتی می توانید با کپی کردن و پیست نمودن آن در هر ویرایشگر متنی (مانند Notepad) و یا صفحه وب سازگار از آن استفاده کنید. این یک ابزار عالی برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان شما و نشان دادن استعداد پنهان شما در استفاده از هنر اسکی است.


ویژگی ها :

-       ایجاد متن هنر اسکی به صورت آنلاین.

-       ایجاد جلوه های هنری اسکی با تبدیل مستقیم از متن.

-       امکان گزینش فونت  از میان انواع فونت ها.

-       قابلیت پیش نمایش متن تایپ شده.

-       بدون نیاز به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری.

سایت های مشابه: ASCIImeo, ASCII Art, ASCII-O-Matic, Text-Image, ASCIIPoster و  PicASCII.

برای بازدید از  Asciimo به این نشانی بروید: www.asciimo.com
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,014,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: