Loading...

احتمال معرفی تبلت اپل در ماه آینده

مدت زیادی است که شایعاتی درباره تبلت شرکت اپل – با ظاهری کمی بزرگ‌تر از آیفون ولی بسیار جالب‌تر از نت‌بوک‌های معمولی – مدام به گوش می‌رسد. با وجود گفته‌ها درباره این وسیله لمسی فوق العاده، تاکنون تبلتی از این کمپانی معرفی نشده و حتی به آن اشاره‌ای نگردیده‌است. (تبلت‌ Tablet به رایانه‌های قابل حملی گفته می‌شود که از صفحه لمسی یا استایلوس (قلم مخصوص) بهره می‌گیرند.)

Steve Jobs

ولی روی دادن چنین پیشامدی در آینده نزدیک، چندان دور از ذهن نیست. در بلاگ فاینشنال تایمز آمده که اپل برای چند روز از ماه ژانویه جایی در Yerba Buena Center For the Arts سانفرانسیسکو رزرو کرده‌است. «انتظار می‌رود که اپل از این فرصت برای معرفی یک محصول مهم در روز سه‌شنبه، ۲۶ ژانویه، استفاده‌کند.»

به گفته این سایت اپل اکنون خود را برای معرفی تبلت کامپیوتری که مدتها روی آن کار کرده آماده می‌کند و گزارشهایی وجود دارد مبنی بر اینکه این امر در اولین ماه سال جدید میلادی به وقوع می‌پیوندد. YBCA جایی بود که در آن «استیو جابز»، مدیر اجرایی کمپانی، بعد از مدتی دوری از محافل عمومی در ماه سپتامبر آیپادهای جدید را معرفی کرد.

اپل اظهارنظری در این مورد نکرده، ولی این جای تعجب ندارد. گمان می‌رود که در این نمایشگاه دستاوردهایی چون افزایش مموری «آیپاد» و پردازنده‌های جدید به عرضه گذاشته شود.

چون این ماجرا به اپل مربوط می‌شود هنوز چیزی قطعی نیست. باید صبر کرد و دید.

منبع: ITNews

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,208,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: