Loading...

افزونه ای برای تیونینگ وردپرس!

افزونه ی WP Tuner افزونه ای هم برای وردپرس معمولی و هم برای وردپرس نسخه ی مولتی! این افزونه ، افزونه ایست که با آن به راحتی میتوانید بفهمید ، چرا وبلاگ شما آهسته است؟ خرابی از کجاست؟ چه چیزی باعث آهسته شدن وبلاگتان شده است؟ دلیل آن یک افزونه است؟ یا هاست باعث آن شده است؟
این افزونه به درد چه کسانی میخورد؟
_دارندگان و صاحبان سایت هایی که با وردپرس کار میکنند.
_طراحان پوسته ها و افزونه ها
_برنامه نویس ها
یکی از خوبی های این افزونه این است که کاملاً قابل ترجمه است و هر کسی میتواند با استفاده از فایل pot موجود و استفاده از نرم افزار poEdit آن را فارسی سازی کند. من از کسانی که وقت و توان ترجمه ی این افزونه ی مفید را دارند می خواهم که حتماً این کار را انجام بدهند. نکته ی جالب دیگر این است که این افزونه بر روی نسخه ی 1.5 تا 2.7 بتا تست شده و بدون مشکل کار میکند. پس نگران نسخه ی وردپرستان نباشید.

روش نصب هم همانند افزونه های دیگر است ، در پوشه ی افزونه ها آپلود و فعال سازی کنید و در برگه ی تنظیمات ، برگه ی WP Tuner میتوانید تنظیمات و قابلیت های جالب افزونه را ببینید.
افزونه را از اینجا دانلود کنید. برای اطلاعات بیشتر هم می توانید اینجا یا اینجا را ببینید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,210,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: