Loading...

معرفی 5 سرویس آنلاین برای ارسال فایلهای بزرگ

ارسال فایلهای حجیم یکی از مشکل ترین کارها استو اما گاهی پیش می آید که باید فایلی را برای یک دوست ایمیل کنید. ضمیمه کردن فایل بزرگ به یک ایمیل هم اصلا راه مناسبی نیست. یکی از بهترین راه حلها آپلود کردن فایلها بر روی اینترنت و سپس ایمیل کردن آدرس فایل آپلود شده است. سایتهای هم هستند که این کار خودشان همه این کارها را انجام می دهند. یعنی کافیست فایل را از روی رایانه خود انتخاب کرده و آدرس ایمیل گیرنده را هم وراد کنید. سایت فایل را آپلود کرده و آدرس فایل را برای دوست شما ارسال می کند. در این نوشته 5 سرویس که این کار را انجام می دهند معرفی خواهم کرد.

1. Transfer Big Files

این سایت از ظاهر ساده ای برخوردار است و به راحتی می توانید فایلهایی با حداکثر حجم 1GB را ارسال کنید. البته فایلهای ارسال شده پس از 5 روز یا بعد از 20 دانلود از روی سرورها پاک خواهد شد.

 
2.Drop Send

 

این سایت هم در حالت رایگان به شما امکان آپلود کردن فایل با حداکثر حجم 2GB و حداکثر 5 فایل در ماه را می دهد.

 

 

3. Pipe Bytes

 

این سایت فعلا هیچ محدودیتی برای حجم فایلها قرار نداده است. مدل کسب درآمد این سایت با همکارانش کمی متفاوت است. این سایت سرعت دسترسی به سایت را به فروش می رساند. یعنی اگر دوست داشتید کارها با سرعت بیشتری انجام شود باید هزینه پرداخت کنید. در ضمن این سایت ابزاری (Widget) را هم برای وبمسترها در نظر گرفته است که با قرار دادن آن در سایتتان می توانید به کاربران امکان استفاده از Pipe Bytes را از وبلاگ خودتتان بدهید.
 
4. Send6

 

این سایت در حالت رایگان به شما امکان ارسال 2 فایل در ماه با حجم هر کدام 250MB را می دهد. فایلها پس از 7 روز هم از روی سرورها پاک خواهند شد.

 

5. File Mail

 

در حالت رایگان می توانید هر روز تنها یک فایل 2GB را آپلود کنید. این فایل به مدت 3 روز و یا تا 20 دانلود بر روی سرورها موجود خواهد بود و پس از آن پاک خواهد شد.

 

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,192,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: