Loading...

«هیتاچی»، در پی ساخت میکروسکوپی برای زندگی

دیروز، مصادف با صدمین سال تولد شرکت هیتاچی بود، یه همین مناسبت این شرکت نمایشگاهی در توکیو برگزار کرد، در میان محصولات جالب زیادی که به نمایش درآمد، پروژه «میکروسکوپ زندگی» خودنمایی می‌کرد.

میکروسکوپ زندگی هیتاچی شبیه یک ساعت مچی است و در واقع یک گام‌شمار پیشرفته است. این شرکت نمونه اولیه این محصول را ساخته است، بعد از به دست کردن آن،  هر حرکت فرد ثبت می‌شود، این اطلاعات جمع می‌شوند و به یک نرم‌افزار اختصاصی فرستاده می‌شوند. به این ترتیب شما نه تنها می‌توانید ببینید که هر روز چقدر راه رفته‌اید و چقدر ساکن بوده‌اید، بلکه می‌توانید مشاهده کنید که چه میزان خواب بوده‌اید یا روی صندلی نشسته‌اید، بع علاوه این وسیله حتی می‌تواند از روی حرکات کاربر حدس بزند که او در حال بازی کامپیوتری است یا صرف غذا!

این وسیله در عین حال که می‌تواند گجتی برای ارضای کنجکاوی کاربر باشد، می‌تواند به پزشکان در تنظیم فعالیت‌های فیزیکی بیمارانشان کمک کند.

منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,441,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: