Loading...

5 سرویس که شما را از Down شدن سایتتان با اطلاع می کند

5 سرویس که شما را از Down شدن سایتتان با اطلاع می کند

هرچقدر هم که سیستم وب هاستینگ شما قوی باشه ولی دیر یا زود امکان دان Down(از کار افتادگی موقت) وجود داره.این اتفاق برای همه می افته. اگر شما اولین نفری باشید که متوجه بشید سایتتان به اصلاح Down شده است می توانید خیلی زودتر با گروه پشتیبانی سرور تماس بگیرید و مشکل را بر طرف کنید . اگر شما دیر بفهمید و حجم بازدید کنندگان شما با صفحه ی سفیدی مواجه شوند خیلی از بازدید هایتان  + اعتبارتان را از دست خواهید داد.در پایین لیستی از 5 سرویسی را که به شما کمک می کند نفر اول در فهمیدن این مسائله باشید را معرفی می کنیم :

 


Pingdom
1.
شما با استفاده از Pingdom می توانید هر 5 دقیقه یک بار وب هاستینگتان Webhosting را چک کنید  و هر موقع که سایتتانDown شد Pingdom بوسیله ی ایمیل Email ,اس ام اس SMS و حتی توییتر Twitter شما را با خبر می کند.ولی فقط 1 وبسایت می تواند بطور رایگان مانیتور شود,شما می توانید به نسخه ی حرفه ای آن ارتقا بدید یا اینکه تمام سایتهایتان را از یک وب هاستینگ بگیرید.

2 Binary Canary.
با سرویس های رایگانCanary Binary شما می توانید به انتخاب خودتان هر 15 , 30 , 60 دقیقه هاستینگتان را مانیتور کنید. شما می توانید 5 وبسایت را در این سرویس قرار دهید و هر موقع که Down شد با ایمیل  Email متوجه شوید.

Are My Sites Up3.

بعنوان یک کاربر رایگان می توانید هر 1 ساعت یکبار وب هاسینگ تان را چک کنید. شما قادر به انتخاب 5 وب سایت هستید و براحتی می توانید  اکانتتان را با iPhone مدیریت کنید, و می توانید با اس ما اس  SMS  نا محدود از وضعیت سایتتان با خبر شوید. ولی یک سری تبلیغات توی قسمت مدیریتتان هست و هیچ جزئیات گزارشی وجود ندارد.

Hyperspin4.

Hyperspin با داشتن زبان های کاربری مختلف و مکان های مانیتورینگ مختلف وب هاستینگتان را چک می کند.برای کاربران رایگان هر 60 دقیقه یک بار این اتفاق می افتد و شما از طریق ایمیل Email متوجه خواهید شد.

5 AlertX.

وقتی بعنوان کاربر رایگان ثبت نام می کنید در AlertX , شما قادر خواهید بود 1 وبسایت را وارد کنید که هر 3 ساعت یکبار چک شود   و در لحظه ی Down شما از طریق ایمیل Email  و اس ام اس SMS   خبر می کند.

 

آیا 5 سرویس پیشنهادی بالا برای شما
بدرد بخور بود؟لطفا نظراتتان را با ما در میان بگذارید همچنین اگر سرویس دیگری می
شناسید به ما اطلاع بدید لطفا

منبع فارسی :5 سرویس که شما را از Down شدن سایتتان با اطلاع می کند
منبع انگلیسی : 5 Tools to Auto-Detect Downtimes on Your Site
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,327,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: