Loading...

پهن‌باند ۱ گیگابیتی

«برایان رابرتز»، مدیرعامل شرکت Comcast، بزرگترین ارایه کننده خدمات اینترنتی و تلفنی خانگی در آمریکا، روز پنج‌شنبه نسل آینده‌ی فناوری پهن‌باند کابلی را معرفی کرد؛ فناوری که با آن داده‌ها با سرعتی بالاتر از ۱ گیگابیت بر ثانیه به خانه‌ها ارسال می‌شود.

آقای رابرتز برای اثبات ادعای خود در سخنرانی‌اش، با استفاده از شبکه کابلی به طول بیش از ۱۰ کیلومتر نشان داد که چگونه می‌شود فصل اول از مجموعه تلویزیونی ۳۰ راک (۲۳ قسمت) با کیفیت HD را در ۱ دقیقه و ۳۹ ثانیه دانلود کرد.
رابرتز که در گردهمایی سالیانه در شیکاگو سخنرانی می‌کرد، عنوان کرد، پهن‌باند به همراه وای-فای فناوری آینده است. او می‌گوید، در سال ۲۰۲۰، به تعداد بیت‌های بیشتری در خانه و خارج از خانه‌های‌مان احتیاج داریم، و ما این امکان را فراهم خواهیم کرد.

آقای رابرتز از نیاز مصرف‌کنندگان به خوبی آگاه است. او می‌گوید: «مشتریان به Comcast گفتند که اگر شرکت شبکه‌های سریع‌تری فراهم نماید به ما خواهند پیوست. و آنها در واقع به ما پیوستند. از زمانی که Comcast بر سرعت شبکه‌اش افزوده است، مشترکان سرویس پهن‌باند رشد داشته است.»

- cnet و gigaom
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,037,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: