Loading...

12 به علاوه یک سرویس برای فروش محصولات، ویژه طراحان و گرافیست‌ها

من دوستان طراح و گرافیست بسیاری دارم که لطف می‌کنند و وبلاگ من را دنبال می‌کنند. بعضی از آنها هم هستند که مهربانانه زحمت کشیده و المان‌های مورد نیاز من را آماده می‌کنند. اما من به شخصه خیلی کم مخصوص آنها می‌نویسم و این در حالی است که هنر آنها را واقعا می‌ستایم.

کسب درآمد برای گرافیستها در تمام جهان کار ساده ای نیست اما در ایران این روند از پروسه بسیار پیچیده تری برخوردار است. شاید یکی از بدترین قسمتهای آن مشتریان بسیار بدقلق باشد! در ادامه به شما 13 راه پیشنهاد می‌کنیم تا بلکه طرح‌های خود را با قیمت بالاتر و بسیار ساده‌تر به فروش برسانید. البته از طریق سرویسهای خارجی.

Graphic Leftovers : از طریق این سرویس می‌توانید طرح ، لوگو ، نگاره ، قالب ، آیکن یا هر چیزی از این دست را به فروش برسانید. آن جوری که من متوجه شدم در این سرویس برای طرح‌های شما پول بهتری دستتان را خواهد گرفت.

iStockphoto : غول این رده از سایت‌ها بی‌شک آی استوک فتو است. شما می‌توانید حتی ویدئو و فلش هم تولید کنید و برای فروشش از این سرویس استفاده کنید. این سرویس به شدت مشهور است و حواسش خوب به فروش طرح ها جمع است :)

WP Theme Market : این سرویس یک دل و نه صد دل دل من را برده است! اگر می‌دانستید چقدر من دوست دارم شما هم به طراحی تم روی آورید و قالب های وردپرسی خود را در این سایت ارائه کنید مسلما سریعا دست به کار می‌شدید :)

اگر از این سرویسها خوشتان می‌آید Theme Galaxy و Wordpress Designers و CMS Market ( به همراه بخش جوملا به زودی دروپال ) هم در همان حدود است.

CoSwap : این سرویس زیاد معروف نیست اما کار جالبی می‌کند که برای کاربران تحریم زده ایرانی خیلی خوب خواهد بود! در این سرویس شما می توانید طرح‌ها یا کدهای خود را به فروش برسانید یا اینکه آنها را با کالا یا کد مورد نظر خود مبادله کنید!

FlashDen : این سرویس که تخصصش در زمینه فروش فلش است حداقل 40 درصد از قیمت فروش هر فلش را مستقیم به حساب شما واریز می‌کند که رقم بدی نیست. خیلی‌ها برای پیدا کردن فلش خود به سراغ فلش دن می‌روند.

MyFonts : در دنیای فونت مسلما نام مای فونت به بزرگی می‌درخشد! این سرویس تقریبا بزرگترین آرشیو فونت جهان را در اختیار شما می‌گذارد اما شما به عنوان یک طراح می‌توانید برای فروش فونت های خود از آن استفاده شایانی ببرید.

http://cdn.myfonts.com/s/images/logo/logo-beta.gif

: 99 designs هم از آنجاهایی است که حسابی از ایده‌اش خوشم می‌آید :) در این سرویس شما با دیگر طراحان رقابت می‌کنید، آن هم روی پروژه های واقعی و در قبالش در صورت کار خوب پاداش نقدی می‌گیرید.
فکر می‌کنم
Minted هم ساختار مشابه‌ای داشته باشد.

Threadless : می‌دانم اگر بگویم از ایده این سرویس هم خوشم می‌آید سرزنشم می‌کنید اما اگر شما هم نان کارگری صنف پوشاک را می‌خوردید حتما این ایده شما را هم جذب می‌کرد :)

بگذارید این یکی را کمی مفصل‌تر توضیح دهم. آن زمان که من در زمینه تولید پوشاک کار می‌کردم همیشه دوست داشتم یک روز طرح‌هایی که در ذهن دارم را تن کسی ببینم. خوب من در بخش توزیعی کار می‌کردم و در تولید نقش زیادی نداشتم و حداکثر می‌توانستم در طرح‌ها اختلاف کوچکی ایجاد کنم ولی هیچ‌گاه زیر بار مسئولیت زدن یک طرح نمی‌رفتم.

در واقعیت هر طراح باید یک تضمین مناسب ارائه کند که کاری که ارائه می‌کند به کف فروش برسد و به ضرر شدید نخورد. هر چند این تضمین بستگی به طراحش هم دارد اما من شخصا می‌ترسیدم پا پیش بگذارم.

حالا این سرویس تریدلس این طوری است که شما تیشرت را طراحی می‌کنید، ارائه می‌کنید، اگر پسند کردند به تولید می‌رسد و فروخته می‌شود. شما هم به حق خود می‌رسید. به همین زیبایی :)

Redbubble : این سرویس به شما اجازه می‌دهد که چیزهای بیشتری را برای فروش بگذارید. تی‌شرت و تقویم و کارت تبریک و از این جور نگاره‌های بسیار کاربردی و جذاب که در این سرویس طرفداران خاص خود را دارد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,829,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: