Loading...

۱۱ مرجع برای یادگیری زبان اچ تی ام ال

اگر طراح هستید و میخواهید کمی کد نویسی هم بیاموزید، اگر وبلاگ نویس هستید و میخواهید تا حدودی سر از کار پوسته وبلاگ خود - به خصوص در سرویسهای وطنی همچون بلاگفا و… - دربیاورید و یا پوسته ای برای خود طراحی کنید، به زبان اچ تی ام ال که به عقیده من پایه ای ترین زبان کد نویسی به کار رفته در صفحات وب است، نیاز دارید. لیستی از سایتهائی که عمده ترین مراجع آموزش اچ تی ام ال هستند را در ادامه خواهید یافت. توصیه میکنم همه آنها را نگاهی بیندازید و یکی - که به نظرتان بهتر است و بیشتر به کارتان می آید - را انتخاب کنید و بازی را شروع کنید!

 1. HTML Dog
 2. W3Schools
 3. HTML Code Tutorials
 4. HTML Goodies
 5. Tizag Tutorials
 6. HTML Playground
 7. Your HTML Source
 8. EchoEcho
 9. Davesite
 10. BraveNet
 11. AListApart

توجه داشته باشید که این مراجع به زبان انگلیسی هستند اما همگی به زبانی ساده نوشته شده اند. همانطور که در آغاز عرض شد، بهتر است در بین این سایتها، یکی را که بیشتر به دردتان میخورد و بهتر و سازگارتر با شاست را انتخاب کنید و اچ تی ام ال را فقط با آن بیاموزید. با این کار از سردرگمی و آشفتگی کاری خود جلوگیری خواهید نمود.

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,690,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: