Loading...

10 "باید"ی که نباید انجام دهید!

عموما مدیران کم تجربه وب سایت ها از این که پیج رنک شان کم شده یا تعداد بازدیدکنندگان رو به نزول است شکایت دارند در این مقاله به 10 موردی که اغلب وب مستر ها به آن بی توجه هستند اشاره می کنیم.

File2

1- تمام مطالب سایت خود را در iFrame ها نمایش دهید، این یک روش عالی برای سقوط پیج رنک سایت شماست. همچنین با این کار بقیه وب سایت ها نمی توانند به طور مستقیم به شما لینک بدهد.

2- اگر شما از تصاویر(عکس) استفاده می کنید مطمئن شوید که برای تصاویر alt و title را تعریف نکرده باشید، در این صورت موتورهای جستجو هیچ فکری در مورد این که این تصاویر چه چیزی هستند و اصلا به چه شکل ایندکس شوند نخواهند داشت

3- مطمئن شوید که سایت شما کاملا سنگین باشد، در این صورت زمان زیادی طول میکشد تا صفحه بارگذاری شود و کاربر به احتمال زیاد از فرط عصبانیت صفجه را خواهد بست.

4- اگر کاربران از سایت شما بازدید می کنند، آنها را با اشتباهات گرامری و املای غلط خود متقاعد کنید که واقعا انتخاب بدی کرده اند.

5- مطمئن شوید تعداد زیادی لینک های خارجی بی فایده دارید. این کار باعث افت پیج رنک شما می شود، در این صورت وب مسترها ها از لینک کردن سایت شما طفره خواهند رفت.

6- لینک به وب سایت هائی که از نظر فعالیت با وب سایت شما همخوان نیستند. این کار دست کم اجازه میدهد که گوگل از اشتیاق شما برای کم شدن پیج رنک تان با خبر شود.

7- یک ساختار کد نویسی پیچیده داشته باشید و مطمئن شوید که این ساختار معتبر نباشد.( به عنوان مثال معتبر نبودن CSS یا XHTML)

8- همواره از یک روش مضحک پیروی کنید و به هیچ وجه نقشه سایت نداشته باشید به عنوان مثال، یک پوشه جدید برای هر صفحه بسازید و یک پوشه برای محتوای صفحه و در صورتی هم که از iFrame استفاده می کنید کاملا می توانید تصور کنید که موتورهای جستجو راهی برای دستیابی به محتوای وب سایت شما نخواهند داشت.

9- داشتن یک کلیپ صوتی در هنگام بارگذاری سایت شما کمک می کند که انتظار بارگذاری از بین برود، اما این بهترین حالت برای آزرده کردن بازدید کنندگان شما خواهد بود و همینطور آنها را تشویق می کند تا به هیچ وجه فکر بازدید مجدد از سایت شما را نداشته باشند

10- مطمئن شوید که لینک های خود را آپدیت نمی کنید، در این صورت بازدید کنندگان بعد از کلیک روی لینک ها با خطای 404 مواجه می شوند، این کار علاوه بر از دست دادن بازدید کننده به کم شدن پیج رنک نیز کمک شگرفی می کند.

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,336,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: