Loading...

ایده موتورولا: نمایشگری که اسپیکر هم هست

شرکت موتورولا می گوید روشی پیدا کرده تا از نمایشگر تلفن همراه به عنوان اسپیکر استفاده کند. این شرکت با به ثبت رساندن یک حق اختراع می گوید در حال کار روی نمایشگرهایی برای تبلت و تلفن است که کار یک اسپیکر واقعی را هم انجام می دهند.

آنها در این فناوری سیگنال های الکتریکی را توسط لرزش های بسیار کوچک تبدیل به صوت می کنند. ضمن اینکه با این فناوری، خود نمایشگر تلفن همراه می تواند به نسبت به لمس پاسخ لرزشی نیز بدهد.

در حال حاضر تلفن ها و دیگر گجت ها از یک اسپیکر مجزا برای تولید صوت استفاده می کنند و این ایده موتورولا که هم اکنون بخشی از گوگل به حساب می آید، می تواند به کوچک تر شدن و باریک تر شدن آنها کمک کند. ضمن اینکه طیف جدیدی از امکانات و قابلیت ها را در اختیار شرکت های سازنده قرار بدهد.

موتورولا نام این فناوری را free floating display گذاشته و قرار است با کمک پدیده پیزوالکتریک نمایشگر را تبدیل به اسپیکر کند. در مورد اینکه یک نمایشگر سخنگو چه کاربردهای دیگری می تواند داشته باشد باید از ایده های شما هم استفاده کنیم.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 167,469,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: