Loading...

دانشمندان به دنبال شواهدی از DNA گونه‌های مرموز!

دانشمندان در حال جمع آوری مدارک ارسالی از رمز گشایان ژنتیکی هستند تا هر نوع شواهد شامل موارد ژنتیکی از گونه‌های ناشناخته را در جریان پروژه تحقیقاتی به کاربندند.

هدف این تحقیقات این است که با انجام تست‌های زنتیکی مواد ارسال شده ،وجود یا عدم وجود گونه‌های ناشناخته و مرموز مانند پاگنده یا همان bigfoot را اثبات کنند و بدین تریتب بتوانند بر فرضیه‌های وجود این گونه‌های ناشناخته مهر تائید یا بطلان بزنند.

محققان این گروه از دانشمندان و پژوهشگران دانشگاه اکسفورد و موزه جانورشناسی لوزان سویس هستند و البته این محققان انتظار ندارند که به طور یقین شواهدی به عنوان مثال مبنی بر وجود پاگنده دست پیدا کنند بلکه این فرضیه مرهون یک فکر باز و بدون محدودیت در رهبری این پروژه است.

برایان ستیز پژوهشگر ژنتیک از دانشگاه اکسفورد امیدوار است تا حداقل ۲۰ نمونه از DNA های ارسال شده تا به امروز را مورد شناسایی قرار دهند و البته او بسیار خوشحال خواهد شد تا به کشف نمونه های ناشناخته نائل شده و نام تیم و خود را در تاریخ جاودانه کند.

Source: slashgear
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 174,695,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: