Loading...

مصرف کم انرژی در موتورسیکلت الکتریکی Zero

اگر شما از دسته کسانی هستید که به داشتن یک موتورسیکلت الکتریکی فکر میکنید و البته نمیخواهید موتوری داشته باشید که انرژی زیادی مصرف کند، موتورسیکلت Zero گزینه مناسبی است.

این موتور میتواند انگیزه کافی برای خرید را به شما بدهد، چرا که شرکت سازنده می گوید آنقدر در مصرف انرژی بهینه عمل می کند که این شرکت پول شارژ موتور را در ۴۰ هزار کیلومتر اول پرداخت خواهد کرد. در واقع با خرید آن می توانید تا چند سال موتورسواری کنید و نگران پول شارژ برق اش نباشید.

در واقع با مصرف کم این موتور و قیمت حدود ۱۰ سنت برای هر کیلو وات ساعت (نرخ معمول آمریکا) هزینه ۴۰ هزار کیلومتر موتور سواری کمتر از ۲۰۰ دلار خواهد شد. و به همین خاطر است که شرکت سازنده آن را بر عهده گرفته است.

حداکثر سرعت موتور Zero به ۱۴۲ کیلومتر می رسد و با یک بار شارژ ۱۲۲ کیلومتر طی می کند. اما با وجود قیمت ارزان انرژی، وقتی به قیمت خود موتورسیکلت می رسیم داستان عوض می شود. برای داشتن خود مدل ZF6 باید ۱۱۵۰۰ دلار ناقابل پرداخت کنید که احتمالا افراد زیادی را از خرید پشیمان می کند. اما فراموش نکنید شما یک موتور با کمترین آلودگی محیط زیست خواهید داشت. 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,504,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: