Loading...

آموزش اطلاع از مانده حساب کارت بانک با اینترنت

با توسعه خدمات بانکی در ایران و پشتیبانی از کارت بانک برای خرید اینترنتی امکانات متنوعی از طرف بانک مختلف ایران هم اکنون از طریق اینترنت در دسترس است. یکی از این خدمات که ممکن است روزانه بارها نیز به آن نیاز داشته باشید امکان اطلاع از موجودی حساب کارت‌های شتاب به صورت آنلاین است. در این نوشته از سایت تورتک با چگونگی دریافت باقیمانده حساب از طریق سایت رسمی بانک‌های کشور آشنا می‌شویم.

مانده حساب کارت بانک

 

چگونگی اطلاع از باقیمانده حساب کارت بانک به صورت اینترنتی

برای حفظ امنیت دارندگان حساب در بانک مختلف ، قانونی توسط بانک مرکزی تنظیم شده است که در هنگام انتقال وجه و اطلاع از موجودی کارت بانک نیاز است که دروازه پرداخت اینترنتی بانک عامل خود اقدام نمایند و از دیگر سایت‌ها این امکان هم اکنون در دسترس نیست. پس برای اطلاع از باقی مانده حساب کارت بانکی خود از طریق سرویس معرفی شده در زیر می‌توانید بدون هیچ مشکلی و در هر ساعتی از شبانه روز این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید برای استفاده از هر یک از سرویس زیر نیاز است که شماره کارت ، رمز دوم ، کد اعتبارسنجی دوم (CVV2) ، تاریخ انقضای کارت خود را داشته باشید.

اعلام موجودی بانک پاسارگاد : یکی از اولین بانک‌هایی که امکان اعلام موجودی حساب را به صورت اینترنتی برای کاربران خود فراهم کرد بانک پاسارگاد ایران بود. در صورتی که از کارت این بانک استفاده می‌کنید با استفاده از سایت پرداخت اینترنتی پاسارگاد که آدرس آن در زیر وجود دارد می‌توانید این کار را انجام دهید.

https://epayment.bankpasargad.com/BalanceInquiry.aspx

دریافت مانده اینترنتی بانک ملی ایران : بانک ملی نیز در درگاه پرداخت اینترنتی رسمی خود سرویس دریافت مانده اینترنتی را چند ماهی است که راه اندازی کرده است و با رفتن به آدرس زیر می‌توانید این کار را انجام دهید.

https://epayment5.bmi.ir/Remain

مانده گیری بانک صادرات : این بانک نیز در درگاه الکترونیکی پرداخت آنلاین خود با نام دامون اقدام به نمایش ماده حساب کارت بانک صادرات می‌کند که از طریق آدرس زیر در دسترس است. توجه داشته باشید کارت قدیمی عرضه شده توسط این بانک تاریخ انقضایی بر روی آن‌ها درج نشده است که می‌توانید این فیلد را در هنگام پر کردن فرم اطلاع از موجودی با وارد کردن هر رقمی پشت سر بگذارید.

https://damoon.bsi.ir/damoon/services/balance/BalanceInquiry.jsp

مانده حساب بانک تجارت : برای اطلاع از مانده حساب کارت بانک تجارت خود نیز بدون عضویت در سایت رسمی و تنها با داشتن اطلاعات کارت خود یعنی شماره کارت ، کد CVV2 ، رمز دوم کارت و تاریخ انقضای کارت می‌توانید از طریق آدرس زیر که سایت رسمی این بانک نیز هست استفاده کنید.

https://pg.tejaratbank.net/paymentGateway/getBalance

موجودی کارت مسکن : اگر از استفاده کنندگان کارت بانک مسکن نیز هستید از طریق اینترنت و با رفتن به آدرس زیر می‌توانید از موجودی حساب خود آگاهی پیدا کنید.

https://epayment.bank-maskan.ir/banking/balanceinquiry.aspx

اعلام موجودی بانک گردشگری : بانک گردشگری نیز بخش دریافت باقیمانده حساب کارت بانک مخصوص به خود را راه اندازی کرده است که خیلی شبیه به سایت پرداخت اینترنتی پاسارگاد عمل می‌کند. برای دسترسی به سرویس مربوط به این حساب گردشگری نیز به لینک زیر بروید.

https://epayment.tourism-bank.com/BalanceInquiry.aspx

همان طور که در بالا بررسی کردیم اکثر بانک موجود در کشور ایران هم اکنون این امکان را به صورت آنلاین در اختیار صاحبان حساب قرار داده‌اند و در الباقی بانک برای انجام این کار نیاز است به یکی از شعب مراجعه کرده و نام کاربری و رمز عبور مربوط به استفاده از خدمات الکترونیک آن بانک را تهیه کنید. در هنگام استفاده از سرویس مربوطه برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی و حساب بانکی خود پیشنهاد می‌کنیم به مواردی که در آموزش جلوگیری از سرقت در هنگام پرداخت آنلاین در اینترنت بررسی کردیم توجه کنید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 886 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5436 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 139,351,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: