Loading...

شما و دوستانتان از چه نرم افزارها و ابزارهایی استفاده می کنید ؟

آیا می دانید از چند نرم افزار مختلف استفاده می کنید ؟
آیا می دانید از هر کدام از نرم افزارهای مورد استفاده خود چند ساعت استفاده کرده اید ؟
آیا علاقه مندید تا بدانید دیگر دوستانتان از چه نرم افزارهایی استفاده می کنند ؟
آیا می دانید بیشتر معتاد چه نرم افزاری هستید ؟
آیا دوست دارید بدانید هر ماه چقدر از وقت خود را در اینترنت به چت می گذرانید ؟
و ….

پاسخ تمام سوال های شما را Wakoopa خواهد داد

wakoopa

Wakoopa یکی دیگر از سایتهای وب ۲ و یک شبکه اجتماعی است که پس از از ثبت نام در سایت واکوپا ، و دریافت یک نرم افزار کوچک و چند کیلوبایتی می توانید از  تعداد نرم افزارهای مورد استفاده و همچنین  آمار دقیقی از نرم افزارهایی که روزانه از آن استفاده می کنید بدست آورید و  همچنین از نرم افزارهایی که دوستانتان اسفاده می کنند با خبر شده و یا توضیحات و تجربه های آنان را در مورد نرم افزارهای مورد علاقه شان ببینید .

حدود ۸ ماه هست از واکوپا استفاده می کنم . آماری که واکوپا ارائه می دهد باعث شده تا بدانم بیشتر معتاد چه برنامه هایی بودم و یا مصرف Google Talk‌ و چت این ماهم چه مقدار با ماه گذشته اختلاف داشته است و اگر بیشتر از حد معمول بود سعی در کم کردن زمان چت و اختصاص آن زمان به وب گردی و Google Reader گردی کنم . و همچنین با مطالعه توضیحاتی که دوستانم در مورد یک نرم افزار جدید نوشته اند اطلاعات خوبی را در مورد یک نرم افزار جدید بدست آورم .

علاوه بر آن همیشه علاقه مند بودم تا بدانم بسیاری از وبلاگ نویسان و دوستان مجازی که سالهاست می شناسمشان از چه نرم افزارهایی استفاده می کنند و یا چه نرم افزاری را جدیداً شروع به استفاده از آن کرده اند .

همچنین در واکوپا گروه های مختلف و متعددی با موضوعات مختلف وجود دارد . به طور مثال می توان به گروه های مختلف بازی های مختلف ، نرم افزارهای گوناگون ، گروه وبلاگ نویسان و یا حتی گروه ایرانیان اشاره کرد از با ورود به هر یک از گروه های می توایند اطلاعات جالب و جدیدی را از سایر کاربران کسب کنید و یا دوستان زیادی را مطابق با علاقه مندی های نرم افزاری خود پیدا کنید .

تا مدتی پیش واکوپا تنها قابل استفاده در سیستم عامل های Windwos  و  MAC  بود .

» اما خبر خوش اینکه به تازگی واکوپا برای Linux هم عرضه شده تا کاربرانی که از این سیستم عامل استفاده می کنند نیز بتواننند از این سرویس جالب استفاده و نتایج حاصله را با دوستانشان به اشتراک بگذارند .

wakoopa-linux

چند نکته :
اگر مایل نیستید تا آمار نرم افزارهای استفاده شما را همه مشاهده کنند می توانید در تنظیمات اکانت خود در سایت واکوپا ، نام کاربری خود را در حالت شخصی (Private) قرار دهید تا تنها کسانی قادر به مشاهده آمار نرم افزارهای شما باشند که شما به آنها اجازه مشاهده داده اید .

- اگر قصد استفاده از نرم افزاری را دارید و نمی خواهید تا واکوپا ان را ثبت کند تنها با یکی کلیک در نرم افزار کوچک نصب شده در سیستم عامل خود می توانید ارسال اطلاعات جدید را متوقف کنید .

» ورود به wakoopa

پانوشت :
تا لحظه نگارش این مطلب ، ۱۲۵۴ ساعت از زمان خود را طی این ۸ ماه صرف استفاده از ۴۵۱ نرم افزار و سرویس مختلف کرده ام و بیشترین کارهایی که روزانه به آن مشغولم بنا به گفته واکوپا : ویرایش تصاویر - شبکه - پخش موزیک و تصویر - چت و خواندن فیدهای وبلاگهای گوناگون و … است .

» اکانت من در واکوپا
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,247,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: