Loading...

Update کردن ویندوز Me

تکنولوژی کامپیوتر آنچنان با سرعت در حال پیشرفت است که گاه حتی کپی جدید ویندوز Me احتمالا در بعضی از کارها قدیمی محسوب میشود. راه حل چیست؟ تا قبل از عرضه ویندوز Me، کاربران سرخورده مجبور بودند برای یافتن اصلاحات سحرآمیز اینترنت را جستجو کنند، با این امیدواری که فایل های جدید بهبود یافته و up-to-date را بیابند و بدین ترتیب سیستم خود را اصلاح نموده و ویندوز را وادار کنند تا کار خود را به طور معمول انجام دهد. اما ویندوز Me با برنامه windows update بهینه شده خود جستجوی اصلاحات را سهولت می بخشد. برای استفاده از این برنامه ابتدا گزینه windows update را از قسمت بالای منوی start انتخاب کنید. در نتیجه ویندوز Me سایت windows update اینترنت را در اختیارتان قرار میدهد. بعد از برقراری ارتباط، سایت فوق کامپیوتر شما را شناسایی میکند و لیستی از اصلاحات مورد نیازتان را در اختیارتان قرار میدهد. اکنون میتوانید برنامه های به روز شده مورد نیاز خود را کلیک کنید تا برنامه به طور اتوماتیک آنها را نصب کند، سریع و آسان.

Windows update برنامه جدیدی نیست بلکه در ویندوز 98 نیز وجود داشته است. اما اکنون این برنامه طوری بهبود یافته که دیگر هشدارهای update دروغین برای کاربر ارسال نمی کند.لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 896 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5007 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 141,666,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: