Loading...

اتاقک ۱:۱

اتاقک ۱:۱ که برای یک گفتگوی یک به یک و مهم طراحی شده است.

 برای اکثر ما پیش آمده است که هنگام مکالمه با شخصی، مشاهده کنیم که مخاطب ما حواسش جای دیگری است و این طرف و آن طرف را نگاه می کند! مسلما این برای ما ناراحت کننده است و انتظار داریم که طرف مقابل همه ی حواسش به صحبت ما باشد. و یا اینکه وقتی که صحبت می کنیم حواس خودمان پرت شود و نتوانیم مکالمه ی موفقی داشته باشیم. اغلب این حواس پرتی عمدی نیست، انسان با کمترین صدا یا تصویری حواسش متوجه جای دیگری می شود. شاید در یک گفتگوی عادی آنقدر هم توجه طرفین مهم نباشد، اما هنگامی که یک مکالمه ی مهم در میان باشد اهمیت زیادی پیدا می کند.

این اتاقک برای یک مکالمه ی چهره به چهره ی دلچسب و بدون حواس پرتی ساخته شده شده است. مانند یک چت ویدیویی، اما بدون تأخیر زمانی و با وضوح بی نهایت!

زمانی که دو نفر در این اتاقک قرار می گیرند حصار دور آن تمام توجه طرفین را به هم جلب می کند. در واقع چیزی جز یکدیگر را نمی بینند. دیواره های آن با مواد آکوستیک (مواد جذب کننده و عایق صدا) بهینه شده اند تا تمرکز طرفین را به حداکثر برسانند. مطمئنا مکالمه در چنین اتاقکی نتیجه ی بهتری از یک گفتگو روی نیمکتی در پارک یا فضاهای شلوغ را خواهد داشت.

سایت هنرمند: davidtsai

منبع: mocoloco 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 57,618 مطلب نوشته شده توسط 558 نویسنده در 144 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 6,971 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 905 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 45,147,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

http://janebi.ir

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

شرکت صنایع تولیدی فنیران تولید کننده تابلو برق با بالاترین کیفیت در ایران

http://www.sakhtemoon.com

مجموعه بدنسازی و تناسب اندام در 90 روز

http://behsoft.shopfa.com

مرکز معتبر فروش شارژ رایتل، ایرانسل، همراه اول و پرداخت قبوض

http://www.mahansharge.com

نام کاربری:
کلمه عبور: