Loading...

اتاقک ۱:۱

اتاقک ۱:۱ که برای یک گفتگوی یک به یک و مهم طراحی شده است.

 برای اکثر ما پیش آمده است که هنگام مکالمه با شخصی، مشاهده کنیم که مخاطب ما حواسش جای دیگری است و این طرف و آن طرف را نگاه می کند! مسلما این برای ما ناراحت کننده است و انتظار داریم که طرف مقابل همه ی حواسش به صحبت ما باشد. و یا اینکه وقتی که صحبت می کنیم حواس خودمان پرت شود و نتوانیم مکالمه ی موفقی داشته باشیم. اغلب این حواس پرتی عمدی نیست، انسان با کمترین صدا یا تصویری حواسش متوجه جای دیگری می شود. شاید در یک گفتگوی عادی آنقدر هم توجه طرفین مهم نباشد، اما هنگامی که یک مکالمه ی مهم در میان باشد اهمیت زیادی پیدا می کند.

این اتاقک برای یک مکالمه ی چهره به چهره ی دلچسب و بدون حواس پرتی ساخته شده شده است. مانند یک چت ویدیویی، اما بدون تأخیر زمانی و با وضوح بی نهایت!

زمانی که دو نفر در این اتاقک قرار می گیرند حصار دور آن تمام توجه طرفین را به هم جلب می کند. در واقع چیزی جز یکدیگر را نمی بینند. دیواره های آن با مواد آکوستیک (مواد جذب کننده و عایق صدا) بهینه شده اند تا تمرکز طرفین را به حداکثر برسانند. مطمئنا مکالمه در چنین اتاقکی نتیجه ی بهتری از یک گفتگو روی نیمکتی در پارک یا فضاهای شلوغ را خواهد داشت.

سایت هنرمند: davidtsai

منبع: mocoloco 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 754 نویسنده در 95 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 6827 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 88,426,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

بهتر از دیروز یعنی تلاش برای حرکت به سمت جلو ، یعنی درجا نزدن و گرفتن کنترل زندگی تو دستامون ، یعنی درعین صرفه جویی شادتر و سالم تر زندگی کردن،یعنی بهتر از روز قبل بودن !

http://behtarazdirooz.com

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: