Loading...

چگونه می توان آیکن «Show Desktop» را در نوار وظیفه قسمت پایین دسک تاپ ظاهر کرد؟

سوال:آیکن «Show Desktop » من که در نوار وظیفه پایین نشان داده می شد ناپدید شده است،چگونه می توانیم این نوار ابزار را برگردانیم؟
جواب:«Show Desktop »یک برنامه معمولی نیست و باروش های معمولی نمی توان آیکن میانبری برای آن ساخت یا آن را بوجود آورد. کاری که باید انجام دهید این است که فایلی در Note pad خود ایجاد کنید و سپس آن را در محلی که آیکن Show Desktop باید باشد ذخیره کنید. برای این کار به قسمت Start un رفته و کلمه note pad را تایپ کنید و سپس این کلمه ها را تایپ کنید:
[shell]
command=2
IconFile=explore.exe,3
[Taskbar]
command=Toggle Desktop
سپس این فایل را با نام «Show Desktop »در پوشه زیر ذخیره کنید:
C:Documents and settingsusernameApplication DataMicrosoftInternet ExplorerQuick Launch
نام واقعی account شما در «username »جای می گیرد. آیکن Show Desktop دوباره کنار دکمه Start ظاهر می شود و شما می توانید Notpad را ببندید.لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 753 نویسنده در 95 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 6827 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 88,365,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

بهتر از دیروز یعنی تلاش برای حرکت به سمت جلو ، یعنی درجا نزدن و گرفتن کنترل زندگی تو دستامون ، یعنی درعین صرفه جویی شادتر و سالم تر زندگی کردن،یعنی بهتر از روز قبل بودن !

http://behtarazdirooz.com

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: