Loading...

نرم‌افزاری قدرتمند برای یادگیری واژه‌های انگلیسی

Mnemosyne يك نرم‌افزار فلش‌كارت ساده و قوي براي يادگيري واژگان انگليسي مي‌باشد كه با تكرار كلمات طبق يك الگوريتم مشخص، اطمينان حاصل مي‌كند كه كلمات براي هميشه در حافظه‌ي شما ثبت شوند. كساني كه با جعبه‌ي لايتنر يا جعبه‌ي يادگيري جي‌۵ كار كرده باشند درخواهند يافت كه اين نرم‌افزار مي‌تواند براي آنها بسيار مفيد باشد.

اين نرم‌افزار رايگان و متن‌باز مي‌باشد و پيچيدگي‌هاي موجود در نرم‌افزارهاي مشابه ديگر تا حد زيادي در اين نرم‌افزار وجود ندارد. كساني كه قبلاً با نرم‌افزارهاي پيچيده و داراي تنظيمات فراوان كار كرده باشند ارزش اين سادگي را بهتر از ديگران درك مي‌كنند. اين نرم‌افزار از اينجا قابل دانلود مي‌باشد (دانلود جايگزين).

از نقاط قوت ديگر اين نرم‌افزار مي‌توان به مجموعه عظيم كارت‌هاي آن اشاره كرد كه از اينجا قابل دريافت است. در حال حاضر، ۱۴۶ مجموعه فلش‌كارت از آدرس فوق در دسترس مي‌باشد كه برخي از مهم‌ترين آنها در حوزه‌ي زبان انگليسي عبارتند از: Toefl، GRE، GMAT، SAT و غيره.

كار كردن با نرم‌افزار بسيار ساده است. ساده‌ترين راه آن است كه كلمات مجموعه‌هاي فوق را از طريق منوي فايل به نرم‌افزار وارد كنيد كه اين كار به سرعت قابل انجام است. از اين پس، نرم‌افزار اداره‌ي كار را به عهده مي‌گيرد و هر بار كه نرم‌افزار را باز مي‌كنيد كارت‌هاي خاصي را از شما مي‌پرسد و شما بسته به ميزان حدس درست پاسخ، به خودتان يك امتياز مي‌دهيد. اين امتيازها در الگوريتم نرم‌افزار براي زمان‌بندي دفعه‌ي بعدي كه همين كارت از شما پرسيده شود بكار گرفته مي‌شوند.

نهايتاً اينكه اين نرم‌افزار محدود به مجموعه‌ي كارت‌هاي فوق نيست و شما خود نيز مي‌توانيد كارت‌هاي دلخواهتان را به نرم‌افزار اضافه كنيد. اين كارت‌ها مي‌توانند محتواي متني، تصويري، HTML، فرمول‌هاي رياضي و غيره داشته باشند.

پي‌نوشت:

يكي از دوستان خواسته بودند كه نسخه‌ي موبايلي اين نرم‌افزار را هم بررسي و معرفي كنم. با توجه به اينكه در دنياي Windows Mobile يك تازه‌وارد هستم و هنوز دانش كافي براي صحبت كردن در مورد نرم‌افزارهاي موبايل را ندارم، معرفي نسخه موبايلي نرم‌افزار mnemosyne را براي آينده مي‌گذارم. اما تا آن وقت، مي‌توانيد از اين لينك كه نسخه‌ي موبايلي نرم‌افزار را دارد استفاده كنيد. ضمناً اگر ديدگاه‌هاي همين مطلب را بررسي كنيد، نحوه نصب و استفاده از نسخه‌ي موبايلي را مي‌توانيد پيدا كنيد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,525,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: