Loading...

نحوه ذخیره کردن صدای پس زمینه یک سایت

اگر از موسیقی یک سایت خوشتان آمده و می خواهید آنرا دانلود کنید از 2 روش زیر استفاده کنید .

روش اول :

روی صفحه ای که خواستار صدای پس زمینه آن هستید رفته و کلیک راست کنید.حال روی source کلیک کنید تا صفحه متن دستورات آن باز شود.می توانید از منوی View و سپس گزینه Source نیز همین عمل را انجام دهید . در این صفحه به دنبال عبارت bgsound بگردید. زمانی که آن را پیدا کردید در مقابل آن نام فایلی را می بینید.مثلا به صورت music.mid این نام را بردارید و در نوار آدرس سایت، آخرین عبارت(که پس از آخرین / آمده است) را حذف کرده و بجایش این نام را یعنی music.mid را تایپ کنید و نهایتا کلید اینتر را بزنید.فایل صوتی را بگیرید!!!

برای مثال اگر آدرس بدین صورت بود:

http://www.PooyeshR.com/index.htm

آن را به شکل نشان داده شده تغییر دهید:

http://www.PooyeshR.com/music.mid

اما ممکن است این نام به تنهایی استفاده نشده باشد بلکه با یک شاخه نیز همراه باشد : index/music.mid . شما می بایست آن شاخه را نیز به آدرس URL در نوار آدرس بیفزایید :

http://www.PooyeshR.com/index/music.mid

در حالت سوم , ممکن است طراح سایت از یک آدرس کامل استفاده کرده باشد که در اینصورت تمام آن آدرس را بردارید و جایگزین تمامی آدرس موجود در نوار آدرس کنید .

روش دوم :

همانطور که می دانید هر آنچه که در اینترنت می بینید و می شنوید در کامپیوتر شما جهت بازدید به شکل offline ذخیره می شود . پس حتما صدای پس زمینه یک سایت هم در بین آنها وجود دارد. پس ابتدا در internet explorer به منوی tools رفته و گزینه internet option را انتخاب کنید . حال در سربرگ General در پانل Temporary internet files کلید settings را بزنید . در پنجره باز شده کلید view files را بفشارید تا همه فایلهای اینترنتی بازدید شده را ببینید . از آنجایی که پسوند فایل صوتی پس زمینه سایتها معمولا mid می باشد در آنجا فایلهای دارای این پسوند را جستجو کنید.

منبع : http://www.pooyeshr.comلطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 896 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5007 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 141,666,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: