Loading...

نحوه ذخیره کردن صدای پس زمینه یک سایت

اگر از موسیقی یک سایت خوشتان آمده و می خواهید آنرا دانلود کنید از 2 روش زیر استفاده کنید .

روش اول :

روی صفحه ای که خواستار صدای پس زمینه آن هستید رفته و کلیک راست کنید.حال روی source کلیک کنید تا صفحه متن دستورات آن باز شود.می توانید از منوی View و سپس گزینه Source نیز همین عمل را انجام دهید . در این صفحه به دنبال عبارت bgsound بگردید. زمانی که آن را پیدا کردید در مقابل آن نام فایلی را می بینید.مثلا به صورت music.mid این نام را بردارید و در نوار آدرس سایت، آخرین عبارت(که پس از آخرین / آمده است) را حذف کرده و بجایش این نام را یعنی music.mid را تایپ کنید و نهایتا کلید اینتر را بزنید.فایل صوتی را بگیرید!!!

برای مثال اگر آدرس بدین صورت بود:

http://www.PooyeshR.com/index.htm

آن را به شکل نشان داده شده تغییر دهید:

http://www.PooyeshR.com/music.mid

اما ممکن است این نام به تنهایی استفاده نشده باشد بلکه با یک شاخه نیز همراه باشد : index/music.mid . شما می بایست آن شاخه را نیز به آدرس URL در نوار آدرس بیفزایید :

http://www.PooyeshR.com/index/music.mid

در حالت سوم , ممکن است طراح سایت از یک آدرس کامل استفاده کرده باشد که در اینصورت تمام آن آدرس را بردارید و جایگزین تمامی آدرس موجود در نوار آدرس کنید .

روش دوم :

همانطور که می دانید هر آنچه که در اینترنت می بینید و می شنوید در کامپیوتر شما جهت بازدید به شکل offline ذخیره می شود . پس حتما صدای پس زمینه یک سایت هم در بین آنها وجود دارد. پس ابتدا در internet explorer به منوی tools رفته و گزینه internet option را انتخاب کنید . حال در سربرگ General در پانل Temporary internet files کلید settings را بزنید . در پنجره باز شده کلید view files را بفشارید تا همه فایلهای اینترنتی بازدید شده را ببینید . از آنجایی که پسوند فایل صوتی پس زمینه سایتها معمولا mid می باشد در آنجا فایلهای دارای این پسوند را جستجو کنید.

منبع : http://www.pooyeshr.comلطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 738 نویسنده در 95 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 10411 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 83,565,000 بار این مقالات خوانده شده اند.


نام کاربری:
کلمه عبور: