Loading...

امنیت بیشتر برای جیمیل، گوگل فعالیت مشکوک اکانت ها را ردیابی می کند

به گزارش وبلاگ رسمی گوگل، قابلیت امنیتی جدیدی به سرویس ایمیل گوگل یعنی جیمیل اضافه شده است که تا حدی باعث افزایش امنیت اکانت ها می شود و باعث می شود در صورت هک شدن ایمیل شما زودتر باخبر شوید.

همانطور که می دانید از قسمت پایینی ایمیل تان می توانید چک کنید که ایمیل شما کی و از کجا مورد دسترسی واقع شده.

Gmail Account Activity Details

این قابلیت جدید امنیتی به این صورت کار می کند که گوگل تشخیص می دهد که مثلآ شما همیشه از ایران به ایمیل خودتان دسترسی پیدا می کنید. حالا اگر در عرض یک ساعت بعد از آخرین ورود شما به ایمیل تان کسی مثلآ از چین وارد ایمیل شما شود یک اخطار در صفحه ایمیل شما به شما نمایش داده می شود و به شما خبر می دهد که اکانت شما از کشور دیگری مورد دسترسی واقع شده.

Gmail Warning

در این موقع باید سریعآ رمز خود را تغییر دهید و کامپیوتر تان را پاکسازی کنید.

Gmail Warning IP Details

البته نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که این سیستم بر اساس آدرس IP کار می کند در نتیجه اگر شما از نرم افزار های هیتلر شکن استفاده می کنید ممکن است هر دفعه آدرس IP متفاوتی از کشوری متفاوت داشته باشید و این باعث می شود گوگل اشتباهآ به شما اخطار بدهد. در این صورت فقط کافی است روی دکمه Ignore کلیک کنید تا این اخطار نادیده گرفته شود.

جیمیل در حال حاظر ایمن ترین سرویس رایگان ایمیل است، اگر تا کنون نساخته اید، از اینجا یک ایمیل از جیمیل بگیرید!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 170,718,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: