Loading...

سایتی که انتخاب لباس را برای شما آسان‌تر می‌کند

قرار است همراه خانواده به یک مراسم عروسی یا مهمانی بروید. لباس‌های خود را پوشیده‌اید و دقایق بسیاری را در جلوی در انتظار خانم‌های خانواده را می‌کشید. دقایقی که انگار تمامی ندارند …
قرار است همراه خانواده به یک مراسم عروسی یا مهمانی بروید. آقایان خانواده که مشکلی ندارند. یک پیراهن و یک شلوار می‌پوشند و تمام اما یک خانم همیشه باید بهترین و مناسب‌ترین لباس را بپوشد.
پسر باشید یا دختر انتخاب لباس مناسب برای مراسم‌های مختلف کار ساده‌ای نیست؛ اگرچه دخترها در این کار وسواس بسیار بیشتری از خود نشان می‌دهند.گاهی انتخاب بین دو یا چند لباس کار آسانی نیست و نیاز به همفکری (= تایید؟) اطرافیان خواهید داشت.


اینجاست که اینترنت می‌تواند به عنوان یک مشاور خوب و بدون غرض به کمک شما بیاید. در واقع سایت Go Try it on فقط و فقط برای حل همین مشکل ایجاد شده است. کافیست با موبایل خود یا وبکم یک عکس با لباسی که می‌خواهید با آن به مهمانی یا مراسم‌های دیگری که می‌خواهید بروید بگیرید.سپس آن را به همراه اطلاعاتی در مورد اینکه با این لباس به چه مراسمی می‌خواهید بروید در سایت ثبت کنید. در صورتی که مایل نباشید عکس شما بصورت عمومی در معرض دید سایرین قرار گیرد می‌توانید آن را بصورت خصوصی در سایت ثبت کنید و لینکی که به شما داده می‌شود را توسط توییتر،فیس‌بوک یا ایمیل به دوستان خود بفرستید.
هنگامی که یک عکس در سایت ثبت می‌شود کاربران می‌توانند با مشاهده آن به شما بگویند که این لباس مناسب است یا خیر. این کار از طریق رای‌گیری (مانند آنچه در Digg یا بالاترین و سایت‌های مشابه دیده‌اید) و همچنین توسط نوشتن نقد برای آن لباس امکان‌پذیر است.
ایده‌هایی مانند این شاید خیلی ابتدایی به نظر برسند اما کم نبوده‌اند ایده‌هایی به همین سادگی که توانستند با استقبال گسترده مخاطبین مواجه شوند و به موفقیت برسند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 170,719,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: