Loading...

«فید» چیست و به چه کاری می‌آید؟!

در این وبلاگ تا به حال در پست‌های متعددی در این باره نوشته‌ام، اما با گذشت زمان و اضافه شدن خوانندگان جدید، گاهی شاهد سؤالات و پیشنهاداتی از سوی آنها هستم.

بعضی از خواننده‌ها برایم نوشته‌اند که بعضی از اصطلاحات و مهارت‌های اینترنتی که من تصور می‌کنم همه خواننده‌ها با آن آشنایی دارند، برایشان آشنا نیست.

راستش من حق را به این دسته از خواننده‌ها می‌دهم، بعضی از خواننده‌ها بیشتر مطالب غیرآی‌تی من را می‌خوانند، بعضی‌ها هم پست‌های قدیمی‌تر را نخوانده‌اند، بنابراین به نظرم بد نمی‌آید که گاهی به عقب برگردم و بعضی چیزها را مجددا توضیح بدهم!

فید feed یکی از چیزهایی است که می‌تواند وب‌گردی هر کس را متحول کند و باعث صرفه‌جویی قابل ملاحظه در وقت و انرژی و هزینه‌ها شود.

به تازگی راهنمایی برای کار با فید برای مجله اینترنتی پریانا نوشته‌ام، اگر با فید آشنایی ندارید، یا تا به حال سعی در فراگرفتن مهارت‌های مربوط به آن را نداشته‌اید، بد نیست این راهنما را مطالعه کنید. در این نوشته سعی کرده‌ام قدم به قدم و خیلی ساده مطالب را توضیح بدهم.

راستی چرا مشترک فید وبلاگم نمی‌شوید؟!!:

http://feeds2.feedburner.com/pezeshk

یا مشترک فید سایت پریانا؟!!:

http://feeds2.feedburner.com/pariyana

راستش وبلاگ‌نویس‌ها خیلی دوست دارند که مشترکان فیدی خودشان را افزایش بدهند، یکی از دلایلش این است که مشترکان فیدی منظم‌تر از بقیه خواننده‌ها، مطالب را دنبال می کنند و به خاطر نوع فناوری فید، هیچ مطلبی را از دست نمی‌دهند، گرچه به مراتب کامنت کمتری نسبت به خواننده‌های غیرفیدی می‌گذارند!

بعد از خواندن راهنما لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید. فکر می‌کنید این نوع راهنماها مفید باشند یا اصلا من توانسته‌ام به خوبی مطلب را خلاصه کنم و توضیح بدهم؟
View Poll
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 202,625,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: