Loading...

ایمیل چطور کار می‌کند؟

IMAP (مخففInternet Mail Protocol) پروتکل پیشرفته تری است که چنین مشکلات مختلفی را بر طرف می کند. باIMAP نامه ها روی سرور ایمیل باقی می ماند و می توانید نامه ها را در چند پوشه مرتب کنید وهمه این پوشه ها هم در خود سرور باشد.
وقتی در نامه هایتان جستجو می کنید ، این کار در سرور انجام شود ، نه در کامپیوتر شخصی شما. به این ترتیب دستیابی به نامه ها در تمامی آن پوشه ها از روی هر ماشینی ممکن خواهد بود. در عین حال میتوان نسخه ای از نامه ها را دانلود کرد و روی دستگاه خود نگه داشت تا در موقعی که به اینترنت وصل نیستیم هم بتوانیم آنها را بخوانیم.

برنامه خدمات گیرنده ایمیل از طریق پورت 143 به سرور IMAP وصل می شود و پس ازاعمال چند دستور متنی، تمامی کارهای مورد نظر را ، از فهرست کردن عنوان نامه های درون یک پوشه گرفته تا پاک کردن و جستجو کردن و دریافت نامه ها ، انجام می‌دهد .

بخش آموزش IRITN



لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 763 نویسنده در 95 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5422 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 114,608,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

بهتر از دیروز یعنی تلاش برای حرکت به سمت جلو ، یعنی درجا نزدن و گرفتن کنترل زندگی تو دستامون ، یعنی درعین صرفه جویی شادتر و سالم تر زندگی کردن،یعنی بهتر از روز قبل بودن !

http://behtarazdirooz.com

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: