Loading...

پس از معرفی سرویس ICO کمپانی کداک قیمت سهام این شرکت تا ۸۹ درصد افزایش یافت

دیروز کمپانی Eastman Kodak که قدمتی ۱۳۰ ساله دارد از سرویس ICO رونمایی کرد؛ زیرا اکنون سال ۲۰۱۸ است و هیچ مشکلی در این مسیر وجود ندارد. پس از معرفی این سرویس، سهام کداک تا ۸۹ درصد افزایش یافت و اکنون هر سهم این شرکت ۱۱.۹۰ دلار ارزش دارد. چنین قیمتی برای سهام کداک از ماه مارس سال ۲۰۱۷ تاکنون بی‌سابقه بوده است.

کداک اولین شرکتی نیست که پس از معرفی یک محصول ارزی رمزنگاری شده با رشد انفجاری قیمت سهام مواجه شده است. شرکت‌های دیگری نظیر Veltyco و LongFin و حتی Long Island Iced Tea نیز به لطف اقدامات خود در زمینه پول رمزنگاری شده شاهد رشد ۳ برابری قیمت سهام خود بودند.

سرویس ICO شرکت کداک به منظور توسعه یک سیستم بلوک زنجیره‌ای برای تامین حقوق عکس‌برداری دیجیتالی ایمن و حصول اطمینان از بهره‌مندی عکاسان از این حقوق طراحی شده است. حتی این کمپانی در نمایشگاه CES 2018 از یک ابزار استخراج داده نیز رونمایی کرد.

در حال حاضر افراد مختلف با خرید حق اشتراک سرویس‌های BlockBuster یا Borders Books و معرفی یک طرح پول رمزنگاری شده می‌توانند به سرعت مسیر موفقیت را طی کنند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 843 نویسنده در 95 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 6208 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 134,876,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: