Loading...

نارضایتی برخی از کاربران آی‌فون X از کشیدن موی خود توسط دستگاه!

روبرویی با مشکلات مختلف برای گوشی‌های هوشمند امری طبیعی است؛ به خصوص برای شرکتی مانند اپل که هر سال میلیون‌ها دستگاه آی‌فون تولید و روانه بازار می‌کند و هر از گاهی نیز با مشکلاتی در دستگاه‌های خود مواجه می‌شود. در چند وقت اخیر کاربران جدیدترین محصول تولیدی اپل، یعنی آی‌فون X از کشیدن موی خود توسط این دستگاه اعلام نارضایتی کرده‌اند.

بر اساس گفته‌های برخی از کاربران این دستگاه، گوشی به هنگام قطع تماس و دور کردن آن از سر، موهای‌شان را می‌کشد! این مشکل ناشی از شکاف موجود بین دکمه میوت و لبه آی‌فون X است که موجب می‌شود تا موی کاربران کشیده شود.

ظاهرا کاربران زیادی با این مشکل مواجه هستند؛ چرا که پست‌های زیادی در این خصوص بر روی Reddit، توییتر و حتی انجمن خود اپل انتشار یافته است. برخی بیان کرده‌اند این مشکل مربوط به طراحی گوشی و برخی نیز گفته‌اند این نقص دستگاه است. البته بعضی نیز توانسته‌اند با استفاده از قاب محافظ این مشکل را حل کنند. در هر صورت مشکل یاد شده از آن دست مشکلاتی است که کمتر به چشم خورده بود و به نظر نمی‌رسد قادر به کاهش فروش آی‌فون X شود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 935 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5007 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 156,195,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: