Loading...

ثبت ۸ پرونده شکایت علیه اپل به خاطر کند شدن گوشی‌های قدیمی

اپل تائید کرده که کند شدن سرعت پردازش آی‌فون‌های قدیمی پس از نصب آی‌‌اواس ۱۱ عمدی بوده و هدف اپل از این کار، جلوگیری از خاموش شدن مدل‌های قدیمی و از کار نیفتادن باتری آن‌هاست. اما با این‌حال گروهی از کاربران گوشی‌های قدیمی پس‌ از این اتفاق بلافاصله علیه شرکت در شیکاگو و کالیفرنیا اقامه دعوی کردند.

اگرچه مسائل به‌وجود آمده، حواشی برای اپل در پی داشت، ولی این تازه شروع ماجرا بود. براساس اخبار، تاکنون ۸ پرونده علیه اپل در دادگاه تشکیل‌ شده است. بیشتر شکایت‌های مطرح‌ شده در آمریکا ثبت‌ شده‌اند. اپل هنوز پاسخی به مسائل به وجود آمده نداده ولی به‌نظر می‌رسد با دست‌پر به میدان برمی‌گردد.

همان‌طور که اشاره شد، اپل برای خاموش نشدن گوشی‌های قدیمی و از کار نیفتادن باتری‌های این گوشی‌های هوشمند اقدام به کاهش سرعت مدل‌های قدیمی کرده است. با این‌ همه، شاکیان این پرونده‌ها معتقدند که حتی اگر این اقدام اپل از سر مصلحت بوده، باید قبل از انتشار آپدیت‌های جدید، مردم را از آن‌ باخبر می‌کرده و به آن‌ها اعلام می‌نموده که پس از نصب نسخه‌های جدید سیستم‌عامل، گوشی‌های قدیمی ‌کند می‌شوند.

اپل برای بهبود و سامان‌دهی وضعیت، بهترین راه را انتخاب کرده است. بدون شک شرکت توانایی تعویض باتری تمام گوشی‌های قدیمی را ندارد و با این کار تصمیم گرفته تا روشی ارزان برای استفاده کاربران از گوشی‌های قدیمی را به‌کار گیرد.




لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 843 نویسنده در 95 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 6208 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 134,876,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: