Loading...

مشخص شدن قیمت گوشی هوشمند گلکسی J2 2018 در برخی فهرست‌ها

اطلاعات مربوط به قیمت‌گذاری اسمارت‌فون سامسونگ گلکسی J2 2018 مشخص شده است. این دستگاه در فهرستی روی یک وب‌سایت خرده‌فروشی روسی ظاهر شده و نمایانگر برچسب قیمتی ۷۹۹۰ روبل است که در حال حاضر تقریبا معادل با ۱۳۸ دلار خواهد بود.

در صورتی‌که برچسب قیمت را به معادل یورویی آن تبدیل نمایید، خریداری این اسمار‌ت‌فون در حدود ۱۱۵ یورو هزینه خواهد داشت که این دقیقا همان چیزی است که اطلاعات لو رفته جدید به آن اشاره دارند. البته اگرچه این اطلاعات به‌صورت خطی افشا شده‌اند؛ اما هنوز هیچ اطلاعات رسمی در مورد قیمت‌گذاری این گجت وجود ندارد. لذا نبایستی این شایعات را چندان جدی گرفت.

در مورد زمان رونمایی رسمی از این اسمارت‌فون هیچ صحبتی مطرح نشده است. اما با توجه به فواصل زمانی اطلاعات فاش شده و عمق آن‌ها، نبایستی فاصله چندانی تا رونمایی از این محصول وجود داشته باشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 172,858,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: