Loading...

حباب بیت‌کوین ترکید؛ سقوط ۲۲ درصدی ارزش این ارز رمز نگاری شده!

همان‌طور که می‌دانید در روزهای اخیر بیت‌کوین و افزایش روزافزون ارزش آن، حسابی سروصدا کرده بود، تا جایی‌که برخی از افراد معاملات خود را برحسب این ارز دیجیتالی به فروشندگان ارائه می‌کردند. این موضوع تا آنجا ادامه یافت که ارزش بیت کوین به رقم ۲۰ هزار دلار رسید و همه را متعجب ساخت.

اما اکنون مطابق با گفته‌های بسیاری از تحلیل‌گران، ارزش این پول رمز نگاری شده در عصر روز پنجشنبه، با کاهش ۲۲ درصدی به مرز ۱۵,۲۶۲ دلار رسیده است. بسیاری معتقدند که این کاهش به دلیل وجود مشکلات بزرگ و حل نشده در جامعه رمز‌ نگاری بیت‌کوین اتفاق افتاده است.

بیت‌کوین

بعضی از کاربران اعلام کردند که در خریدهای خود از این ارز دیجیتال استفاده نموده‌اند که این باعث انباشته شدن این پول در شبکه مجازی گشته و همین علت موجب افزایش هزینه‌های نگه‌داری و تامین امنیت بیت‌کوین می‌گردد. از دیروز نیز راجر ور، یکی از سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال، تلاش‌ها برای حل این مشکلات و کاهش هزینه‌ها را آغاز کرده است.

در حقیقت آقای ور به دنبال تبدیل بیت‌کوین به یک شاخه دیجیتالی جداگانه برای مقابله با مشکلات ارزش‌گذاری این پول دیجیتال توسط دیگر ارزهای موجود بود. چندی پیش هم او در صفحه توییتر خود، به کاربرانی که از این پول رمز نگاری شده استفاده می‌کنند، هشدار داده بود که خیل عظیمی از مردم برای خرید بیت‌کوین هجوم خواهند آورد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 167,169,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: