Loading...

کودک ۶ ساله از بررسی اسباب‌بازی‌ها در یوتیوب، ۱۱ میلیون دلار درآمد کسب کرد!

فکر می‌کنید زمانی‌که ۶ ساله بودید، چه کاری انجام می‌دادید؟ احتمالا با اسباب‌بازی‌های خود سرگرم بودید. این احتمالا بیش‌ترین کاری است که یک بچه ۶ ساله می‌تواند انجام دهد؛ اما یک کودک ۶ ساله با نام Ryan ToysReview که در زمینه نقد و بررسی اسباب بازی‌ها در یوتیوب فعالیت می‌کند، کار نسبتا متفاوتی انجام می‌دهد.

وی نه تنها با اسباب‌بازی‌ها بازی می‌کند؛ بلکه آن‌ها را در کانال یوتیوب خود بررسی می‌کند و طی سال گذشته از این کار در حدود ۱۱ میلیون دلار درآمد کسب کرده است. این موضوع براساس اظهارات موسسه فوربس در مورد پردرآمدترین ستاره‌های یوتیوب در سال ۲۰۱۷ مطرح شده که در این لیست، Ryan ToysReview در جایگاه هشتم قرار گرفته است.

این کانال توسط والدین وی اداره می‌شود و براساس گفته‌ها، ۱۱میلیون دلار درآمد را پیش از کسر مالیات عاید آن‌ها کرده است. بهترین بخش کار این است که این کانال تنها از سال ۲۰۱۵ فعالیت خود را آغاز کرد و این موضوع بدان معناست که رایان و خانواده‌اش توانسته‌اند پول هنگفتی را طی یکسال یا بیش‌تر کسب نمایند.

با توجه به توضیحات کانال، “بررسی اسباب‌بازی‌ها برای کودکان توسط یک کودک! با Ryan همراه شوید تا بازی کردن وی با اسباب‌بازی‌ها و بررسی آن‌ها برای کودکان را مشاهده کنید! او عاشق ماشین‌ها، قطارها، توماس و دوستان، لگو، ابر قهرمانان، اسباب‌بازی‌های دیزنی، تخم‌مرغ‌های شانسی، بازی دوز، ماشین‌های پیکسار دیزنی، هواپیماهای دیزنی، کامیون‌های غول‌پیکر، مینیون‌ها، بازی‌های Playtime at the fun و family fun adventure و بسیاری چیزهای دیگر است.”

با این‌حال به‌نظر می‌رسد که خانواده رایان برای این مسئله به عنوان کاری دائمی برنامه‌ریزی نمی‌کنند. زیرا براساس اظهارات مادر رایان، به محض این‌که رایان از ساخت ویدیوها خسته شود، این کانال را خواهند بست. ظاهرا تا آن زمان، کودکان لذت بیش‌تری از زندگی خواهند برد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 935 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5007 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 156,195,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: