Loading...

احتمال معرفی گلکسی S9 با رنگ بنفش توسط سامسونگ

پرچم‌دار جدید سامسونگ، گلکسی S9، سال آینده عرضه می‌شود و تا امروز خبرهای زیادی در رابطه با آن منتشر شده است. براساس اخبار، این دستگاه در رنگ‌های مشکی، طلایی و آبی عرضه می‌شود. Sammobile ادعا می‌کند که گلکسی S9 در رنگ بنفش نیز معرفی خواهد شد.

البته قبل از معرفی رسمی گلکسی S8، رندرهایی با رنگ بنفش برای این گوشی هوشمند ارائه شد ولی گلکسی S8 بنفش هیچ‌گاه به بازار نیامد. در گلکسی نوت 7، S7 edge و گلکسی S8 شاهد عرضه رنگ روشن و درخشان آبی مرجانی بودیم ولی در گلکسی S9 خبری از رنگ‌های روشن نیست و به‌ احتمال‌ زیاد رنگ بنفش به مجموعه رنگ‌های آن اضافه می‌شود.

گلکسی نوت 8 در رنگ‌های طلایی، مشکی و آبی عرضه شد ولی مشخص نیست که رنگ اصلی S9، چه رنگی خواهد بود. تمام‌ رنگ‌های  گلکسی S9 در روز رونمایی مشخص می‌شود.

گلکسی S9

متأسفانه در سری جدید پرچم‌دار سامسونگ خبری از رنگ قرمز نیست، رنگ قرمز گلکسی S8 با استقبال خوبی مواجه شد و طرفداران این رنگ نباید منتظر دیدن گلکسی S9 با این رنگ باشند.

این اطلاعات در حد شایعه بوده و نمی‌توان به آن اطمینان کامل داشت، برخی منابع بر این باورند که رنگ‌های Orchid Gray و Arctic Silver به عنوان نمونه‌های خاص گلکسی S9 خواهند بود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 913 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5007 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 149,922,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: