Loading...

اسکرین‌شات‌هایی از اندروید اوریو برای ایسوس ذن‌فون ۳ لو رفت

کمپانی ایسوس اعلام کرده است که دو اسمارت‌فون ذن‌فون 3 و 4 را به اندروید 8 ارتقا خواهد داد، با این‌حال مشخص نشده که این به‌روزرسانی از چه زمانی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. به‌تازگی اسکرین‌شات‌هایی از ZenUI منتشر شده که نشان می‌دهد این نسخه از رابط کاربری ایسوس در حال اجرا بر روی اندروید 8 است.

از نظر ظاهری تفاوت زیادی را در این نسخه به نسبت اندروید نوقا مشاهده نمی‌کنیم. هم‌چنین هنوز نمی‌توان تایید کرد که عرضه این به‌روزرسانی در ماه آگوست انجام خواهد گرفت و یا در تاریخ دیگری منتشر خواهد شد.

خبر خوب این بوده که تمام ویژگی‌های موجود در اندروید اوریو، در این به‌روزرسانی موجود است. با این‌حال می‌توان انتظار داشت به احتمال قوی ZenUI مورد استفاده در ذن‌فون 4 نیز ظاهری مشابه خواهد داشت.

ایسوس هنوز اعلام نکرده که به‌روزرسانی اندروید Oreo را در چه تاریخی برای گوشی‌های ذن‌فون منتشر خواهد کرد، با این‌حال انتظار می‌رود عرضه این به‌روزرسانی‌ها از سال آینده میلادی شروع شود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 935 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5007 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 156,198,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: