Loading...

براساس قانون جدیدی در انگلستان، پلیس از این پس می‌تواند پهپادها را توقیف کند

از زمان تولید پهپادها برای عموم مردم، بسیاری از درها برای تصویربرداری، فیلم‌برداری و حتی برخی تفریح‌ها، به روی عموم گشوده شد. اما این فناوری نیز همانند دیگر تکنولوژی‌ها، پتانسیل بالایی برای سو استفاده و استفاده‌های غیر قانونی همچون جاسوسی دارد.

پهپادها

به همین دلایل است که در سرتاسر جهان برنامه ثبت رسمی پهپادها به‌صورت جدی شکل گرفته و در حال انجام است؛ تا جایی‌که در کشور انگلستان دارندگان پهپاد باید دوره‌های آموزشی خاصی را سپری کنند. همچنین در این کشور لایحه قانونی جدیدی پیشنهاد شده که به موجب آن، دست پلیس برای انجام برخی اقدامات علیه پهپادها، مانند توقیف پهپادهای مشکوک به فعالیت غیر قانونی و پرواز در مناطق ممنوعه و سد راه، باز گذاشته می‌شود.

این لایحه شامل قوانینی از جمله ثبت پهپادهایی با وزن بالای 250 گرم و گرفتن امتحان آگاهی امنیت از دارندگان این دستگاه‌ها می‌شود. همچنین این لایحه پرواز پهپاد در نزدیکی فرودگاه یا بالاتر از ارتفاع 400 فوتی را ممنوع کرده است. ارائه این لایحه با پشتیبانی انجمن خلبانان همراه شده؛ چراکه براساس ادعای این انجمن، از ابتدای سال تا به امروز حدود 81 حادثه به خاطر پهپادها برای هواپیماها به‌وجود آمده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 913 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5007 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 149,919,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: