Loading...

Dell Latitude Z، لپ تاپ ضد سیم

dell_LatZ8_narenji_ir.jpg

مثل اینکه یکی از اعضای دل با سیم ها دچار درگیری شده است و این جنگ پایان خونباری هم داشته است. نتیجه این تسویه حساب خونین هم چیزی نیست به جز Latitude Z ضد سیم ۲۰۰۰ دلاری! لپ تاپی با شارژر و اتصال مانیتور بی سیم.

 

این لپ تاپ با ضخامت ۱.۴ سانتی متری و وزن ۲ کیلو و ۴۱ گرمی، به راحتی عنوان سبک ترین و نازک ترین نوت بوک ۱۶ اینچی دنیا را از آن خود نموده است.

 

درست همانند پالم پره و البته در مقیاسی بزرگ تر از پالم استون، لاتیتود Z دارای سیم پیچی در قسمت زیرین خود است که بصورت بی سیم با استفاده از الکتریسیته القایی شارژ می شود. فقط نکته در این است برای داشتن این شارژر باید ۲۰۰ دلار ناقابل بپردازید. البته مدت زمان شارژ با این ابزار فرقی با شارژر سیمی ندارد.

 

البته دشمنی مهندسان شرکت دل با کابل به همین جا ختم نمی شود و شما می توانید با خرید یک مبدل ۲۰۰ دلاری، از ابزارهای جانبی تان (چاپگر، مانیتور و ...) هم به صورت بی سیم استفاده کنید. این مبدل با استفاده از تکنولوژی ویژه ای که با پهنای باند بالا درون این لپ تاپ تعبیه شده, ارتباط شما را با ابزارهای تان برقرار می کند.

 

البته لاتیتود جدید ما به چندین هنر آراسته است و مزیت آن فقط امکان بی سیم آن نیست. همانند بسیاری از لپ تاپ های جدید این دل هم دارای یک محیط کاربری پیش از بالا آمدن است، که می توانید در آن ایمیل های تان را چک کنید یا به اینترنت گردی بپردازید. اما نکته متمایز کننده دل در این است که برای این محیط از یک پردازنده جداگانه استفاده می کند. من که ترجیح می دهم یکی دو دقیقه بیشتر صبر کنم اما کارهایم را با سیستم عامل لپ تاپ انجام دهم. پردازنده اصلی آن هم از نوع پردازنده های AMR است که با قابلیت بوت سریع، می تواند تا حد زیادی در مصرف باتری و سرعت بالا آمدن لپ تاپ موثر باشد.

آخرین نکته هم قابلیت لمسی لاتیتود Z است، که در صورت لمس گوشه پایین و راست صفحه، منویی باز می شود که میان بر برنامه های پرکاربرد را در اختیارتان می گذارد.

منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,105,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: