Loading...

فروش بیش از یک میلیون دستگاه آنر 9 در کمتر از 28 روز

هواوی آخرین پرچم‌دار خود یعنی آنر 9 را در اواسط ماه ژوئن در چین عرضه کرد. این محصول به فاصله کمی، در اواخر ماه ژوئن، در اروپا نیز عرضه شد.

حالا پس از گذشت 28 روز، مدیر عامل اجرایی این شرکت خبرهای هیجان‌انگیزی دارد؛ فروش بیش از یک میلیون دستگاه در کمتر از یک ماه. برای درک بهتر این موضوع باید گفت، دو ماه طول کشید تا Honor 8 به فروش 1.5 میلیون دستگاه برسد.

آنر 9

فروش یک میلیون دستگاه در کمتر 28 روز رکوردی برای خانواده Honor محسوب می‌شود و مدیر عامل اجرایی شرکت، Zhao Ming، از بدست آوردن این موفقیت بسیار خوشحال است. در هر حال فروش فوق‌العاده این محصول به معنی کمبود این دستگاه در بازار است؛ چرا که هواوی پیش‌بینی این فروش را نکرده بود.

مینگ ضمن عذرخواهی از کسانی که به خاطر این کمبود موفق به خرید Honor 9 نشده‌اند، گفته است به‌صورت خستگی ناپذیری کار خواهند کرد تا میزان عرضه جوابگوی تقاضای بازار باشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 167,468,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: