Loading...

افزوده شدن اموجی‌های جدید به اندروید O

افزوده شدن اموجی‌های جدید به اندروید O

هر شرکتی خواهان متفاوت بودن نسبت به دیگر کمپانی‌ها است که البته برخی مواقع این تفاوت‌ها قابل تشخیص نیستند. برای مثال گوگل در اندروید نوقا اموجی‌های این سیستم‌عامل را بازطراحی کرد که البته باعث تفاوت زیادی نسبت به پلتفرم‌های دیگر نشد.

بدین دلیل گوگل طراحی اموجی‌ها را دوباره در اندروید O تغییر داده است. همانگونه که در اسکرین‌شات زیر مشاهده می‌نمایید، این اموجی‌ها شباهت بیشتری به اموجی‌های مورد استفاده توسط کاربران دارد.

 

اگرچه این اموجی‌ها حس متفاوتی نسبت به نمونه‌های مشابه در سیستم‌عامل iOS به کاربر منتقل می‌کند ولی در یک راستا با باقی پلتفرم‌ها قرار دارند. براساس گفته‌های Droid-Life، اموجی‌هایی که در تصویر مشاهده می‌نمایید برای تمامی دستگاه‌ها عرضه نخواهد شد و براساس مدلی که از آن استفاده می‌کنید متفاوت خواهد بود. درحال‌حاضر به‌نظر می‌رسد که دستگاه‌های نکسوس و پیکسل که از اندروید خام بهره می‌برند به این اموجی‌ها مجهز شوند و سایر شرکت‌های تولیدکننده تغییری در آن‌ها ایجاد کنند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 896 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5007 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 141,568,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: