Loading...

آموزش افزایش اندازه فونت و آیکون ها در آیفون

معمولا اندازه ای که برای ساخت و طراحی رابط کاربری گوشی های هوشمند در نظر گرفته می شود، به میزانی است که عموم کاربران با آن احساس راحتی می کنند اما خب برخی از افراد هم هستند که این مشکل را دارند که یا آیکون ها برایشان کوچک است یا اینکه فونت ها را به خوبی نمی بینند. خوشبختانه برای کاربران اپلی، یک امکان ساده وجود دارد تا از طریق آن بتوانند این مشکل را حل کنند و میزان سایز فونت و حتی اندازه آیکون اپ ها را افزایش دهند.

افزایش اندازه فونت و آیکون

برای افزایش اندازه آیکون ها و خط نوشته ها که همان فونت ها هستند، باید به بخش ستینگ یا تنظیمات بروید. با باز کردن این بخش به سراغ گزینه  Display and Brightness بروید. در بخش  Display and Brightness اگر کمی به سمت پایین اسکرول کنید، گزینه ویو یا view را مشاهده می کنید. روی آن ضربه بزنید تا وارد ادامه ماجرا شویم:

در این بخش با دو حالت standard و zoom مواجه می شوید. حالت استاندارد، در واقع نمایش دهنده سایز استاندارد مورد پیشنهادی اپل است اما با گزینه زوم در آیفون می توانید به راحتی اندازه موارد یاد شده را بیشتر کنید.

افزایش اندازه فونت و آیکون

برای استفاده از زوم روی آن ضربه بزنید، و set را انتخاب کنید. با این کار ها صفحه هایی مطابق زیر برایتان نمایش داده می شود. می توانید با گزینه use zoomed حالت بزرگ شده را مشاهده کنید.

افزایش اندازه فونت و آیکون

در صورتی که بخواهید به حالت اولیه برگردید و حالت زوم شده برایتان چنگی به دل نمی زند، باید دوباره به مسیر یاد شده بروید و آن جا که باید بین زوم و حالت استاندارد یکی را انتخاب کنید، نسبت به انتخاب استاندارد اقدام کنید. با این کار، حالت نمایش فونت و آیکون به حالت اولیه بر می گردد.

در این باره دیدگاه ها و تجربیات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید و در صورتی که برای این کار اپلیکیشن خاصی می شناسید، به ما معرفی کنید. همچنین می توانید برای اطلاع عموم این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 935 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5007 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 156,199,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: