Loading...

5 روش برای آنکه تلگرام خود را ایمن‌ کنید! (با ویدئوی اختصاصی)

5 روش برای آنکه تلگرام خود را ایمن‌ کنید! (با ویدئوی اختصاصی)

این روزها تلگرام را می‌توان پرکاربردترین اپلیکیشن در کشورمان دانست که همه افراد، از پیر و جوان با آن آشنا بوده و بر روی گوشی‌شان نصب کرده‌اند.

قاعدتا هرچقدر تعداد استفاده و نصب یک نرم‌افزار بیشتر می‌شود، خطراتی که آن را تهدید می‌کنند نیز بالاتر خواهد رفت. هکرهای زیادی تلاش خواهند کرد تا بتوانند کنترل این اپلیکیشن را به‌دست گرفته و از این طریق به اطلاعات شما برسند. از سوی دیگر حفظ این اطلاعات هم برای افراد بسیار با اهمیت بوده و کسی دوست ندارد تا اختیار این برنامه پرکاربرد را به دست شخص غریبه‌ای بسپارد.

آموزش بالا بردن امنیت تلگرام

در فضای مجازی موارد زیادی مشاهده شده که اکانت تلگرام کاربران هک شده و یا حداقل برای ساعاتی از کنترل آن‌ها خارج شده است. مواردی که ضربه‌های زیادی بر زندگی افراد وارد می‌کند. از سوی دیگر، ممکن است کسی شما را هک کرده و یا به اطلاعات تلگرام‌تان دسترسی داشته باشد، اما شما متوجه این امر نباشید. بدین طریق او نیز به اطلاعات شخصی شما دست یافته بدون آنکه متوجه چنین امری باشید.

برای پیشگیری و یا جلوگیری از این قضیه، راه‌های زیادی وجود دارد که با کمی جستجو در دنیای اینترنت می‌توانید به آن‌ها دست یابید، اما همگی به یک اندازه کاربردی نیستند.

در ویدئوی زیر که به صورت اختصاصی برای شما و با همکاری آی‌تی‌رسان و کلیپو تهیه کرده‌ایم، ۵ روش مهم و حیاتی آموزش داده می‌شود که با کمک آن‌ها قادر هستید تا امنیت این اپلیکیشن حیاتی و مهم را تا حد امکان بالا ببرید. توصیه می‌کنیم که این ویدئو را تا انتها نگاه کرده و روش‌هایش را اجرا نمایید تا خیال‌تان از بابت حفظ اطلاعات و اکانت شخصی‌تان آسوده باشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 896 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5007 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 141,666,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: