Loading...

عینک هوشمندی که احساسات‌تان را درک می‌کند!

عینک هوشمندی که احساسات‌تان را درک می‌کند!

کمپانی ایتالیایی که فریم عینک‌های دیور، Fendi و Hugo Boss را می‌سازد، در حال کار کردن بر روی یک عینک هوشمند است.

به گفته Bloomberg کمپانی Safilo Group SpA از سال گذشته در حال کار کردن بر روی یک عینک که توانایی اتصال به اینترنت را داشته باشد، بوده است. به نظر می‌رسد از این عینک در مراسم CES سال ۲۰۱۷ پرده برداری شود.

قابلیت‌های موجود در این عینک به اندازه عینک هوشمند گوگل نبوده و خبری از نمایشگر، دوربین و حتی میکروفون در آن نیست. تنها ۵ سنسور مختلف در این دستگاه قرار گرفته، که ارتعاشات مغز را آنالیز می‌کنند و شما را در ریلکس شدن و رسیدن به آرامش کمک می‌کنند.

به عقیده کمپانی سازنده، این عینک هوشمند از آن چه گوگل ساخته زیباتر است و افراد بیشتری از آن‌ استفاده خواهند کرد. ساخت این محصول می‌تواند قدمی موفقیت آمیز به سمت عینک‌های هوشمند برای این کمپانی باشد و اگر Safilo با فروش خوبی در این زمینه مواجه شود، بدون شک مدل‌های بیشتری از این سری عینک‌ها را مشاهده خواهیم کرد.

این عینک تا تابستان سال ۲۰۱۷ در آمریکا عرضه می‌شود و کاربران می‌توانند به راحتی آن را از فروشگاه‌ها خریداری کنند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 825 نویسنده در 95 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 7158 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 132,114,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: