Loading...

کاربران خبر از مشکل فریز کردن گوگل پیکسل می‌دهند!

کاربران خبر از مشکل فریز کردن گوگل پیکسل می‌دهند!

ده‌ها کاربر گوگل پیکسل گزارش داده‌اند که گوشی‌های آنها از نظر نرم‌افزاری فریز شده و مدتی (بین چند ثانیه تا چند دقیقه) به هیچ واکنشی پاسخ نمی‌دهد. این مشکلات در فروم کاربران پیکسل مطرح شده است.

اولین پست در اوایل نوامبر منتشر شده و کاربری می‌نویسد:

گوشی من فریز شده و من نمی‌توانم در حین فریز کردن کاری انجام دهم. هیچ دکمه‌ای حداقل برای یک دقیقه کار نمی‌کند و سپس گوشی خودبه‌خود دوباره فعال می‌شود.

برخی از کاربران پیکسل مشکل را ناشی از اپلیکیشن سوم شخص Live360 Family Locator می‌دانند. با حذف این اپلیکیشن،‌ پیکسل دوباره به خوبی کار می‌کند. اما کاربران دیگر بدون داشتن چنین اپلیکیشنی فریز را تجربه کرده‌اند. هنوز علت فریز مشخص نیست و کاربران گزارش داده‌اند که پاک‌کردن کش و ریست کارخانه نیز مشکل را مرتفع نمی‌کند.

متاسفانه ممکن است که این مشکل نرم‌افزاری نباشد و سخت‌افزار گوگل پیکسل مشکل داشته باشد. این تنها مشکلی نیست که برای گوشی‌های پیکسل پیش آمده است. پیش از این نیز مشکلاتی در مورد اسپیکر، دوربین و … هم پدید آمده بود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 757 نویسنده در 95 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 6329 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 89,799,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

بهتر از دیروز یعنی تلاش برای حرکت به سمت جلو ، یعنی درجا نزدن و گرفتن کنترل زندگی تو دستامون ، یعنی درعین صرفه جویی شادتر و سالم تر زندگی کردن،یعنی بهتر از روز قبل بودن !

http://behtarazdirooz.com

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: