Loading...

اینستاگرام با آیکون و طراحی داخلی جدید به‌روز شد

اینستاگرام امروز ظاهر جدیدی را تجربه کرد. کاربران این اپلیکیشن محبوب بعد از مدت‌ها شاهد آیکون و طراحی داخلی جدید این اپ هستند. چیزی که طرفداران اینستاگرام مدت زیادی است که منتظر اتفاق افتادن آن هستند، تعویض آیکون این اپلیکیشن است که مدت‌های زیادی می‌شود که ثابت مانده بود. همچنین طراحی داخلی اینستاگرام نیز به صورت سیاه و سفید در آمده است که بازخوردهای زیادی نیز در دنیای تکنولوژی به خود اختصاص داده است. بسیاری از کاربران طراحی جدید و ساده آن را پسندیده و بسیاری دیگر نیز مخالفت شدید خود را با آن اعلام داشته‌اند. این کمپانی همچنین آیکون اپلیکیشن‌های دیگر خود مانند Hyperlapse ،Layout و Boomerang را نیز تغییر داد.

اگر از ظاهر جدید اپلیکیشن خوش‌تان نمی‌آید، می‌توانید آن را به‌روز‌رسانی نکنید. اما اگر تا به حال این کار را انجام داده‌اید، متأسفانه راه برگشتی وجود ندارد.

مسئولان اینستاگرام در این باره می‌گویند:

ما طراحی این اپلیکیشن را به سمت سادگی پیش بردیم تا بیشتر تمرکز کاربران عطف به تصاویر و پست ها شود و عکس‌های به اشتراک گذاشته کاربران، تنها قسمت‌های رنگی اینستاگرام خواهند بود.

 

Insta-New-Des

Insta-iCon

نوشته اینستاگرام با آیکون و طراحی داخلی جدید به‌روز شد اولین بار در - آی‌تی‌رسان پدیدار شد.

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 172,758,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: