Loading...

چند کاربر و یک اوت لوک

ترفند این هفته ما مربوط به برنامه اوت لوک اکسپرس (Outlook Express) است.

ممکن است در خانه یا محل کار شما، بیش از یک نفر از یک رایانه استفاده کنند. در این صورت تکلیف نامه های افراد مختلف (که نامه های خود را با یک اوت لوک اکسپرس دریافت می کنند) چیست؟

آیا نامه های همه در یک مکان ذخیره می شود و در معرض دید دیگر افراد قرار می گیرد!؟
اوت لوک اکسپرس برای حل این مورد، استفاده از بخش Identitys را به شما پیشنهاد می کند. شما می توانید با تعریف چند Identitys یا حساب کاربر، برای هر شخص فضای مشخص و مستقلی ایجاد کنید تا نامه های وی در فضای مربوط به خودش ذخیره شود و در معرض دید دیگران نگیرد.

برای تعریف یک حساب کاربر جدید، پس از وارد شدن به برنامه اوت لوک اکسپرس از منوی فایل گزینه Identitys و سپس Add New Identitys را انتخاب کنید. در این قسمت یک نام برای حساب خود قرار دهید و همچنین با تیک زدن کنار عبارت Require a password و 2 بار وارد کردن پسورد در پنجره باز شده، برای حساب خودتان یک پسورد قرار دهید. در این صورت فقط با وارد کردن پسورد می توانید وارد فضای خودتان شوید و همین موجب محفوظ ماندن نامه های شما از دید دیگر کاربران خواهد بود.

سپس روی Ok کلیک کنید تا Identitys مربوط به شما ساخته شود. حالا می توانید وارد حساب مربوط به خودتان شوید و یک اکانت جدید تعریف کنید و کار ارسال و دریافت ایمیل را آغاز کنید‎‏‏‏‏‏‏‏‏‎‎‎؛ همچنین برای مدیریت حسابهای کاربران، از منوی فایل گزینه Identitys و سپس Manage Identitys را برگزینید. در این قسمت می توانید یک حساب را پاک کنید فایل یا اینکه حساب پیش فرض برنامه را تغییر دهید.

از طریق گزینه Identitys Switch در منوی فایل نیز می توانید بین حسابهای مختلف، جا به جا شوید. به خاطر داشته باشید که برای خروج از اوت لوک اکسپرس از گزینه Exitandlgogoffldentity واقع در منوی فایل استفاده کنید.نظرات

 

  • سایتی سراغ دارید که هفته ای یا روزانه واسم ایمیل بفرسته/مثلآایمیل علمی و...../حتمآواسم ایمیل کنید با تشکر مهدی
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 896 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5007 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 141,666,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

تجربه ای متفاوت، تنوعی بینظیر

https://janebi.com

خرید جدیدترین مدل های کارت حافظه و مموری رم ها کلاس 10

https://janebi.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: